Pubg Mobile Hilesi

2.2.0

Pubg mobile hilesi hakkında sizler için ayrıntılı bir araştırma yaptık. En verimli ve zahmetsiz hile yöntemlerinden istediğinizi kullanabileceksiniz. Öncelikle Pubg Mobil Apk hakkında genel bir tanım yapalım:
APK indir
4.1/5 Oylar: 43,317,387
Geliştirici
Level Infinite
Sürüm
2.2.0
Güncellendi
Sep 28, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
778 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pubg Mobile Apk, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’UN yabancı versiyonudur. Ancak, Google Play hesabınıza bağlı olduğu için bu sefer bir WeChat veya QQ hesabı kaydetmenize gerek yoktur. Pubg mobile hilesi hakkında sizler için ayrıntılı bir araştırma yaptık. En verimli ve zahmetsiz hile yöntemlerinden istediğinizi kullanabileceksiniz. Öncelikle Pubg Mobil Apk hakkında genel bir tanım yapalım:

Pubg Mobile Hilesi

Pubg mobile apk indir

Oyunda, 100’den fazla gerçek insanla bir Savaş Royale’sinde yarışıyorsunuz ve sadece bir kişi hayatta kalıyor. Bunu başarmak istiyorsanız, adanın üzerinden geçmeli, bölgeye dağılmış bulabileceğiniz en büyük ekipman ve silahları toplamalısınız. Oyun alanı her birkaç dakikada bir azaldığından hızlı hareket etmeniz en iyisidir.

Pubg mobile indir

PUB PC sürümündeki hemen hemen tüm şeyler mevcuttur. Kontroller, oyunun diğer öğeleri ve etkileşimli özellikleri gibi, dokunmatik ekranlı cihazlar için optimize edilmiştir. Binalara girme, araba kullanma, ilk yardım malzemelerini kullanma ve duvarlardan tonoz alma yeteneğine sahipsiniz.

Oyun ayarlarındaki görsel ayarları cihazınızın özelliklerine uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, hem yürürken hem de sürüş sırasında kontrolleri ayarlayabilirsiniz.

Pubg mobile hile

Pubg Mobile indirmemiş olanlar veya silip tekrar yüklemek isteyenler için modifiye edilmiş yani hileli (mod) sürümü en kesin çözüm olacaktır. UYgulama 778 MB’tır ve telefonunuzun en az android 5.1 sürümü olması gerekmektedir. İndirme linkinde Son sürüm hile olarak indirdiğinizde mod menu yüklemiş olacaksınız.

Pubg mobile hilesi

Bir çok kullanıcının aradığı Pubg Mobile hilesi oldukça karmaşık bir konudur. Ancak en zahmetsiz ve kısa yolununun oyunun mod sürümünü indirmek olduğunu söyleyebiliriz.

İyi oyunlar dilerim.

Yenilikler

New 1×1 km map: Nusa. Beautiful views, abundant supplies, and fast battles!
All-new gameplay: 8 skills await in the new mode Gear Front! Pilot Hot Air Balloons in Strange Town!
Erangel update: New buildings and weather system, plus updates to numerous regions!
New season, C3S8, plus new titles for Ace Master and above!
Updated violation penalties and Merit rules for a better gaming environment!
The choice of over 1 billion players worldwide! Top-notch battle royale on your phone!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir