Pokemon Masters Apk Son Sürüm

2.25.0

Pokemon Masters Apk, diğer Pokemon eğitmenleriyle güçlerini birleştirebileceğiniz ve heyecan verici üçe üç dövüşlerde yarışabileceğiniz yalnızca mobil cihazlara yönelik bir rpg'dir.
APK indir
4.1/5 Oylar: 480,543
Geliştirici
DeNA Co. Ltd.
Sürüm
2.25.0
Güncellendi
Sep 9, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pokemon Masters Apk

Pokemon Masters Apk, diğer Pokemon eğitmenleriyle güçlerini birleştirebileceğiniz ve heyecan verici üçe üç dövüşlerde yarışabileceğiniz yalnızca mobil cihazlara yönelik bir rpg’dir. Bunlar arasında Kırmızı ve Mavi kaliteli eğitmenler, masalın ilk iki bölümündeki ikonik eğitmenler var.

Pokemon master apk mod

Pokemon Masters Apk’nın hikayesi sizi dünyanın her yerinden eğitmenlerle tanışabileceğiniz Tutku adasına götürür. Pratikte bu, tüm destandaki karakterlerin yanı sıra bu arayışa özgü yenileriyle etkileşime girebileceğiniz anlamına gelir. Hatta çetenize başka bir öğretmen ekleyebilir ve onunla arkadaş olursanız el ele dövüşebilirsiniz.

Pokemon Masters Apk İndir

Pokémon Ustalarının savaş sistemi kesinlikle benzersizdir. Her biri kendi Pokemonuna sahip üç antrenörden oluşan iki takım gerçek zamanlı maçlarda yarışıyor. Eylem çubuğu dolduğunda Pokemonunuz saldırabilir. Ayrıca, ekibine yardım etmek için çeşitli benzersiz şeyler kullanarak savaşlar sırasında koçunuza yardımcı olabilirsiniz.

Pokémon Master, Pokemon destanında serinin önceki oyunlarından çok farklı bir oyun deneyimi sunan yeni bir bölüm. Ayrıca, oyun harika Pokemon GO ile son derece karşılaştırılabilir fantastik görsellere sahiptir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir