Pokemon Go Apk Son Sürüm

0.249.2

Pokemon Go Apk Son Sürüm, Pokemon GO Apk, çeşitli Pokemonları yakalamanız ve bunları Indigo, Johto, Kanto, Unova ve Galar ligleri gibi çeşitli turnuvalarda kullanmanız gereken açık ve kapalı bir internet oyunudur.
APK indir
4.0/5 Oylar: 15,346,945
Geliştirici
Niantic Inc.
Sürüm
0.249.2
Güncellendi
Sep 25, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şu anda, Pokemon GO 100 milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından indirildi ve Play Store’daki en yüksek hasılat yapan macera oyun olmaya aday. Efsanevi Pokemon go apk, Efsanevi Pokemon, Psişik Pokemon, Parlayan Pokemon, Mega Pokemon, Şanslı Pokemon ve Gölge Pokemon’un hepsi burada bulunabilir. Pokemon’u aşağıdaki gibi diğer liglere göre de arayabilirsiniz. Uygulamanın son sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür..

Pokemon Go Apk

Pokemon GO Apk, çeşitli Pokemonları yakalamanız ve bunları Indigo, Johto, Kanto, Unova ve Galar ligleri gibi çeşitli turnuvalarda kullanmanız gereken açık ve kapalı bir internet oyunudur. Bu turnuvaları kazanarak tüm ilgi çekici Pokemon Master ödüllerini ve çok sayıda Spor Salonu Rozetini elde edebilirsiniz. Bu rozetler, oyuncu deneyiminizi ve genel afiş puanınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Pokemon GO ile cep canavarı maceranıza şimdi başlayın.

Pokemon go hile

Pokemon GO MOD APK ya da diğer adıyla Pokemon go hile, pokemon toplama fantezilerinizi tatmin etmek için ihtiyacınız olan her şeydir. Esasen, Pokemon GO MOD APK, en iyi komut dosyalarının tümünü birleştirerek oluşturulan kırık bir programdır. Akıllı telefonunuzdaki bu oyunla, evinizden hiç çıkmadan tüm efsanevi Pokemonları kolayca yakalayabilirsiniz.

Pokemon go Apk Hile

Temel olarak, Pokemon GO MOD APK, konumunuzu değiştirmenize izin veren Sahte GPS modunu içerir. Bu modu yükledikten sonra, seçtiğiniz yerlerden herhangi birini seçebilir ve GPS sinyallerinizi bu pın’e değiştirebilirsiniz.

En ilgi çekici zamanlarda kesintileri tolere etmek zordur. Ve hiçbir zaman Pokemon Go’dan daha neşeli olamaz, bu yüzden tamamen reklamsız bir uygulama düzeniyle Pokemon GO MOD apk’sını oluşturduk. Bu yükseltme en son yeniliğe sahip olduğundan, artık kesintiye uğramayan oyun arayüzüne bağımlı değilsiniz.

İyi Oyunlar Dilerim..

Yenilikler

Here’s what’s new in Pokémon GO!

- Steel yourselves! Mega Aggron, Togedemaru, Celesteela, and Kartana make their Pokémon GO debuts during the Test Your Mettle event!
- Trainers level 37 and up can now nominate PokéStops!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir