Plants vs. Zombies FREE Para/Güneş Hileli APK İNDİR

2.9.10

Get ready to soil your plants as a mob of fun-loving zombies is about to invade your home. Use your arsenal of 49 zombie-zapping plants — peashooters, wall-nuts, cherry bombs and more — to mulchify 26 types of zombies before they break down your door.
APK indir
4.3/5 Oylar: 5,314,133
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
2.9.10
Güncellendi
24 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
95M
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Plants vs. Zombies FREE 2.9.10 Para/Güneş Hileli APK

Plants vs. Zombies FREE android oyunu ELECTRONIC ARTS tarafından geliştirildi ve şimdiye kadar 100 milyon indirme sayısına ulaştı. Plants vs. Zombies FREE 2.9.10 Para/Güneş Hileli APK Oyunda amaç uzaylı bitkilerimizi öldürmek isteyen zombileri durdurmak. Esasında oyunun temelinde bir strateji yapısı kurulu. Plants vs. Zombies FREE 2.9.10 Para/Güneş Hileli APK Öyle ki her farklı görevde bile değişik stratejiler izlemek gerekiyor. Plants vs. Zombies FREE 2.9.10 Para/Güneş Hileli APK Bunun için elimizde bir çok farklı bitki ve zombi çeşidi yer alıyor. Plants vs. Zombies FREE 2.9.10 Para/Güneş Hileli APK  Google oyunlar hesabınızı bağlayarak 46 farklı başarım ile seviyeniz için tecrübe puanı da toplayabilirsiniz.  Sınırsız para ve diğer bir çok hile için verdiğimiz mod apk dosyasını kurmanız yeterli olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar. Plants vs. Zombies FREE 2.9.10 Para/Güneş Hileli APK  apkgemisi.com

plants vs zombies apk

Plants vs. Zombies, bitkilerin ve zombilerin birbiriyle savaştığı bir strateji oyunudur. Dünyadaki tüm kontrolü ellerine geçirmek isteyen zombiler ilk hamleyi sizin bahçeniz üzerinden yaparak evinize saldırmaya başlıyor, sizin de onları durdurmanız gerekiyor.

plants vs zombies apk oyun indir club

Saldıran zombileri yok etmek için bitkileri kullanıyorsunuz ve gücünüzü daima yüksek tutmaya çalışıyorsunuz. Aslında Plants vs. Zombies’i bir kule savunma oyunu gibi düşünebilirsiniz, çünkü bahçenizden evinize doğru koridorlar var ve zombiler bu koridorlardan ilerliyor. Siz bu koridorlara sürekli bitkiler yerleştirerek onları uzak tutuyorsunuz.

plants vs zombies android oyun club

Ancak Plants vs. Zombies’in kule oyunlarından iki büyük farkı bulunuyor.

plants vs zombies apk dayı

Birincisi yerleştirdiğiniz bitkiler sadece bulunduğu koridordan gelen zombilere atak yapabiliyor, ikincisi de zombiler sürekli bitkilerinizi yiyerek onları yok edebiliyor. Yani kısacası sizin daima yeni bitki yerleştirmeniz gerekiyor. Geçtiğiniz her bölüm sonunda yeni bir bitkinin kilidini açıyorsunuz. Benim verdiğim para hileli mod sayesinde paranız hiç bir zaman tükenmeyeceği için mümkün olduğu kadar çok bitki yerleştirebileceksiniz, iyi eğlenceler .

plants vs zombies free apk

Plants vs Zombies FREE v2.9.10 PARA HİLELİ APK, savunma ve zombilere karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz evi, bitkilerden yardım alarak zombilere karşı korumaktır. Plants vs Zombies FREE içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız güneş hileli olarak sunuyorum bu sayede çiçeklerinizi rahatça kullanabilir, zombilere karşı yıkılmaz bir savunma kurabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip bitkiler, onlarca aşama, aralıksız gelen zombi saldırıları ve dahası sizleri bekliyor. Plants vs Zombies FREE v2.9.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Plants vs Zombies FREE Play Store’da 5.240.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUM !!!

Plants vs Zombies FREE v2.9.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plants vs Zombies 2.9.10 para hile apk : oyun içinde kazandığınız ilk altından sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Plants vs Zombies 2.9.10 güneş puanı hile apk : oyun içinde kazandığınız ilk güneşten sonra güneş miktarına bakmanız yeterlidir.

Yenilikler

Greetings zombie zappers! We’ve made some behind-the-scenes improvements to enhance your zombie-battling fun.

Görüntüler

Hakkında bir yorum "Plants vs. Zombies FREE 2.9.10 Para/Güneş Hileli APK İNDİR"

  1. apkgemi diyorki:

    Uzun zamandır bekliyorum sonunda siz yapmışssınız çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir