Plants vs Zombies 2 Son Sürüm Apk

10.0.2

Plants vs Zombies APK ile fantastik bitkilerden oluşan bir ordu toplayın, onları bitki besinleriyle besleyin ve nihai beyin koruma stratejisini tasarlayın. Oyunun son sürümünü indirme linkinde bulacaksınız.
APK indir
4.3/5 Oylar: 7,397,353
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
10.0.2
Güncellendi
Sep 22, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Plants vs Zombies APK son sürüm

Zamanın başlangıcından günlerin sonuna kadar eğlenceli zombi ordularıyla tanıştığınız, selamladığınız ve öldürdüğünüz popüler aksiyon-macera oyununu oynayın. Plants vs Zombies APK ile fantastik bitkilerden oluşan bir ordu toplayın, onları bitki besinleriyle besleyin ve nihai beyin koruma stratejisini tasarlayın. Oyunun son sürümünü indirme linkinde bulacaksınız.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Evil Lands Apk Son Sürüm – Evil Lands Hile 2022

Plants vs Zombies APK

Ayçiçeği ve Peashooter gibi en sevdiğiniz çim klasiklerinin yanı sıra Lav Guava ve Lazer Fasulyesi gibi yüzlerce daha fazla bahçe çekimi toplayın. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp de dahil olmak üzere her fırsatta bir zombi sürüsüyle yüzleşin – beyninizi öfkeli Zombi Tavuklarından korumak zorunda kalacaksınız.

Plants vs Zombies APK son sürüm

Plants vs zombies apk 2022

Güçlü bitkilerinizi beslemek için oynarken Tohum Paketleri kazanın. Saldırılarınızı artırın, savunmanızı dört katına çıkarın, ekim sürenizi kısaltın ve hatta tamamen yeni beceriler öğrenin. Zombileri bahçenizden uzak tutmak için bitkilerinizi artırın!

Zombi vurma yönteminin en iyisi olduğuna inanıyor musun? Arenada, diğer oyunculara karşı yarışarak dikim yeteneklerinizi test edin. Arenaya girin ve her seviyede en yüksek puanı kimin alabileceğini görmek için diğer oyunculara karşı savaşın. Skor tablosunun zirvesine çıkmak, Liglerde ilerlemek ve mükemmel bahçe koruyucusu olmak için para, piatas ve diğer eşyaları kazanın.

Yenilikler

It’s the Zombie’s favorite time of the year - Pumpkin Spice season! … And it’s time for a brand new update for Plants vs. Zombies 2

- Vamporcini
- Meteor Flower

Brand-new Thymed Events:

- Harvest Festival
- Lawn of Doom

This update also includes:
New Loading Screen art
Rent-a-plant seed offers
Fixes for a number of crashes

All this and much more is packed into the PvZ 2 update! We’ll see you in the neighborhood in-game… or the zombies will have your brainz!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir