Pixel Gun 3D APK Son Sürüm – Hile Apk

22.7.5

Pixel Gun 3D APK Son Sürüm özünde, bu oyunlar büyüleyici ve sadece birkaç oyundan sonra tüm oyuncuları içine çeken sürükleyici bir anlayışa sahip. Pixel Gun 3D apk indir, bir atış oyunu için ihtiyacınız olan tüm bileşenlere sahip olduğu için sizin için seçtiğimiz en iyi oyunlardan biridir. Çeşitli oyun türlerine ve oyun içi nesnelere sahip bir Android 3D oyunudur.
APK indir
4.1/5 Oylar: 5,784,413
Geliştirici
Pixel Gun 3D
Sürüm
22.7.5
Güncellendi
Oct 19, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pixel Gun 3D APK

Pixel Gun 3D APK muhteşem grafiklere ve nefes kesen oynanışa sahip harika bir Android oyunudur. Burada PUBG Mobile ve COD Mobile gibi büyük ölçüde özelleştirilebilir aksiyon oyunlarına benzeyen bloklu grafiklere sahip bir atış oyunu oynayabilirsiniz. Pixel Gun 3D APK’yı en son sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Archero Apk Son Sürüm

Ek olarak, oyun için bir Pixel Gun 3D MOD APK sürümü oluşturduk ve aynı sayfada yayınladık. Bu nedenle, bu ilgi çekici oyunu zaten oynuyorsanız ve en zor seviyeleri tamamlamayı ve varlıkları fethetmeyi zor buluyorsanız, bu benzersiz Piksel Silah modifikasyonunu aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz indirin.

Pixel Gun 3D APK Son Sürüm

Herkes Minecraft oyununda günlük yüksek trafik seviyelerini yönlendiren tek faktör olan bloklu grafikleri sever. Pixel Gun 3D APK Son Sürüm özünde, bu oyunlar büyüleyici ve sadece birkaç oyundan sonra tüm oyuncuları içine çeken sürükleyici bir anlayışa sahip. Pixel Gun 3D apk indir, bir atış oyunu için ihtiyacınız olan tüm bileşenlere sahip olduğu için sizin için seçtiğimiz en iyi oyunlardan biridir. Çeşitli oyun türlerine ve oyun içi nesnelere sahip bir Android 3D oyunudur.

Dünya çapında 100.000.000’den fazla oyuncu, aynı zamanda en yüksek hasılat yapan 20 temalı oyun arasında yer alan Pixel Gun 3D’ye güveniyor ve indiriyor. OBB verileri ve program, bu devasa Android oyununun 1,3GB boyutunu oluşturuyor.

Pixel Gun 3D apk para ve elmas hilesi 2022

Bloklu grafiklere ve ilgi çekici oyun varyasyonlarına sahip popüler bir android oyununa Pixel Gun 3D denir. Burada hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlarda oynayabilirsiniz, böylece internet bağlantınız kesilse bile Pixel Gun 3D oynamaktan sıkılmayacaksınız.

Modlar söz konusu olduğunda Pixel Gun 3D apk para ve elmas hilesi 2022, Battle Royale, Baskınlar, Ölüm Maçı, Düellolar ve ondan fazla çevrimdışı çok oyunculu senaryo sunar. Ayrıca Facebook hesabınıza giriş yaparak Facebook’taki tüm arkadaşlarınızla oynamanıza olanak tanır. Bunun dışında her hafta değişen başka mesleki engeller ve kavgalar da var.

Pixel Gun 3D hile son sürüm

Daha önce de belirtildiği gibi, Pixel Gun 3D büyüleyici bir android oyunudur ve bu çalışma sizi oyuna dahil etmeniz için size yüzlerce silah sağlar. Ortaçağ kılıçları, kalkanlar, Karanlık madde jeneratörleri, el bombaları ve ateşli silahlar dahil olmak üzere Pixel Gun 3D’yi kurduktan sonra 800’den fazla farklı silah deneyebilirsiniz.

Ayrıca, tüm bu silahların 3D FPS modunda keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak Pixel Gun 3D ayrıca Orc, Skeleton, Amazon, Fire ve Glacier gibi çok sayıda dış görünüm içerdiğinden burada bitmiyor. Arkadaşlarının önünde gösteriş yapabilir ve bu derileri kullanarak zihinlerini uçurabilirsin. Üstelik eklemek için gadget’larını da kullanabilirsiniz. Ayrıca 100’den fazla manyetik harita içerir, böylece hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Yenilikler

Pixel Gun 3D APK muhteşem grafiklere ve nefes kesen oynanışa sahip harika bir Android oyunudur. Burada PUBG Mobile ve COD Mobile gibi büyük ölçüde özelleştirilebilir aksiyon oyunlarına benzeyen bloklu grafiklere sahip bir atış oyunu oynayabilirsiniz. Pixel Gun 3D APK'yı en son sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir