Picsart Apk Son Sürüm İndir

Varies with device

Join the Picsart community of over 150 million creators around the world. With the easy to use Picsart photo editor and video editor, you can bring your creativity to life. Make professional-level collages, design and add stickers, quickly remove and swap backgrounds, try popular edits like Golden Hour, Mirror Selfies, and retro VHS or Y2K filters. Picsart is your go-to, all-in-one editor & collage maker with all the tools you need to give your content a personal flair and make it stand out.
APK indir
4.0/5 Oylar: 11,528,171
Geliştirici
PicsArt Inc.
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 29, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Picsart nedir

PicsArt Apk, fotoğraflarınızı maske uygulamak, kolajlar oluşturmak, kenarlıklar oluşturmak veya çerçeve eklemek, etiket eklemek, metin, resim girmek, döndürmek, renkleri ayarlamak ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli şekillerde dönüştürmenizi sağlayan bir resim düzenleme uygulamasıdır. sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Picsart Apk İndir

Picsart Apk İndir

Programda yer alan en ilgi çekici unsurlar arasında, tek bir dokunuşla harika bir atmosfer yaratmanıza izin veren büyülü efektler var. Picsart apk indir ile resimlerinizin tonunu saniyeler içinde değiştirmenize izin verecek birkaç seçeneğiniz vardır: çizgi roman stili, neon, yaşlı kağıt, pastel, pop art, yumuşak bulanıklık… Prisma’da görülenlerle karşılaştırılabilir efektler de bulabilirsiniz.

Picsart indir

PicsArt indir ile görüntüleri Facebook, Twitter, Flickr, Picasa, Dropbox, Foursquare ve Tumblr dahil olmak üzere çeşitli sosyal ağlarda paylaşılabilirsiniz. Her biri için bir hesaba ihtiyacın var. Ayrıca doğrudan cihazınızın hafızasına da saklayabilirsiniz.

PicsArt apk indir, tüm bu düzenleme yeteneklerine ek olarak, doğrudan tuval üzerine çizim yapmanızı sağlar. Kendi yaratımlarınızı bu şekilde baştan geliştirerek fikirlerinizi özgürleştirebilirsiniz.

PicsArt Light harika bir resim düzenleme programıdır. En önemli özellik, resimlerinize uygulayabileceğiniz tüm filtrelerin ve ayarlamaların çarpıcı görünümüdür.

Yenilikler

Bugs are so misunderstood. It's estimated that there are 1.4 billion of them for every person on Earth. And it turns out, we actually need most of them. Not the bugs we've squashed to make this update though. Those bugs weren't so nice. Sorry about that. We'll do better. Happy creating!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir