Panda Vpn Premium Apk 2022

6.5.9

PandaVPN is optimized for fast connection and unlimited bandwidth, utilizing a huge network of fast VPN servers in 170 locations.
APK indir
4.4/5 Oylar: 120,692
Geliştirici
PandaVPN Official
Sürüm
6.5.9
Güncellendi
Sep 20, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Panda Vpn Apk

Panda VPN Pro apk, bir ağa güvenli ve anonim bir şekilde bağlanmanızı sağlar. IP adresinizi gizleyen bir araçtan bahsediyoruz. Böylece web’de mümkün olduğunca anonim olarak gezinebilirsiniz.

Panda VPN Pro’nun kullanımı gerçekten basittir, ancak önce kaydolmanız gerekir. Farklı bölgelerdeki birçok sunucuyu kullanabilir ve bu hizmetlerin her birinin gecikmesini sürekli olarak gözlemleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sunucuyu seçmek ve bağlantıyı başlatmak.

Panda security vpn

Panda security vpn

Panda VPN Pro’nun ana ekranında görüntülenen düğmeyi kullanarak gerektiği gibi katılabilir ve ayırabilirsiniz. Ayrıca, sunucu listesine bu panelden kolayca erişilebilir. Panda VPN Pro sadeliği ile ayırt edilir.

Panda vpn indir

Panda VPN Pro, sörf deneyiminizin mümkün olduğunca özel ve güvenli olmasını sağlamak için verilerinizi şifreleyen harika bir VPN uygulamasıdır. Panda VPN indir, hiçbir reklam sağlamaz, ancak hizmetlerini yalnızca sınırlı bir süre için kullanabilirsiniz. Bu harika VPN’i kullanmaya devam etmek istiyorsanız, boş kullanım sürenizi uzatmak için başkalarından bunu yapmalarını istemelisiniz.

Yenilikler

UDP splitting by routing mode solves the problem of UDP traffic being proxied for non-proxy addresses, improving access speed

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir