OTR – Offroad Car Driving Game Hile Apk

1.11.1

Offroad Car Driving Game Hile Apk, oyuncunun sadece otomobillerin yüzlerce görevde yarıştığı bir dünyaya olan ihtiyacını karşılar. Oyuna başlamak için yarış arabanızın ilk formunu bitirmelisiniz. Otomobilin en temel malzemelerden yapılmış olmasına rağmen sunumunuzu bitirin ve inanılmaz sürüş yeteneklerinizi gösterin.
APK indir
4.7/5 Oylar: 407,283
Geliştirici
DogByte Games
Sürüm
1.11.1
Güncellendi
Dec 9, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
437 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Offroad Car Driving Game Hile Apk

Offroad Car Driving Game Hile Apk, oyuncunun sadece otomobillerin yüzlerce görevde yarıştığı bir dünyaya olan ihtiyacını karşılar. Oyuna başlamak için yarış arabanızın ilk formunu bitirmelisiniz. Otomobilin en temel malzemelerden yapılmış olmasına rağmen sunumunuzu bitirin ve inanılmaz sürüş yeteneklerinizi gösterin. Mağazanın listesindeki otomobillerin çoğu, sahip olmadığınız modellerdir. Koleksiyonunuzu oluşturma yarışı şu anda başlayabilir.

Otr offroad car driving game Apk son sürüm

Güncelleme süresi, Otr offroad car driving game Apk son sürüm’ün en ilgi çekici yönlerinden biridir. Oyuncular artık çok sayıda yeni malzemeye, uzun zamandır beklenen hata düzeltme eklerine ve heyecan verici yeni özelliklere erişebiliyor. Oyuncular, bu güncelleme sırasında sizinle aynı rotada veya arazide giden diğer oyuncular hakkındaki bilgileri görebilecekler. Ayrıca, gündüz-gece döngüsünün değişken değişimi çekici bir özelliktir.

OTR – Offroad Car Driving Game Mod APK

Bir otomobil, ek kontrol tuşları ve kritik araç bileşenleri ile donatılacaktır. OTR – Offroad Car Driving Game Mod APK’da farlar daha açık bir renk tonuna değiştirildi ve karanlıkta görmeyi kolaylaştırmak için normal boya floresan boya ile değiştirilebilir. Ek olarak, yükseltme, görünüm ve işlev açısından daha benzersiz olan yeni arabaları da içerecek.

Offroad Car Driving Game Mod APK, büyük ölçüde eğitim oturumlarına dayanır. Oyuncular çeşitli büyüleyici etkinliklerle başlayabilir, eski bir otomobilden ilerleyebilir ve çeşitli yeni bölgeleri keşfedebilir.

Oyunun arazi türleri arasında kayalık dağlar, muazzam denizler ve serbest hava bölgeleri yer alacak. Ancak, araba sürerken, oyuncular kasıtsız çarpışmaları önlemek için engellerin ve yolların farkında olmalıdır. Herkes kurs bitiminde işine başlayacak.

Otr offroad car driving game Apk
Otr offroad car driving game Apk

Otr offroad car driving game Apk

Birçok kişi oyunda mevcut olan iş yelpazesinden etkileniyor. Her gün göreviniz, sistemin çılgınca çalışmasına katkıda bulunmak için çeşitli araçlar kullanmaktır. Otr offroad car driving game Apk seviye yarış pisti, hız kralı unvanı için savaştığınız yerdir, çamurlu yollar ve engebeli arazi ise zorlukların üstesinden gelmeniz gereken yerdir. Ayrıca, eşyaları çeşitli ulaşım modlarıyla taşımak gibi birçok ek eylem size çeşitli faydalar sağlayabilir.

Yolda oynarken, bir oyuncunun gururu ve sevinci onların otomobil koleksiyonudur. Birçok insanın hayalleri, çok paraya mal olan birçok yeni otomobili içerecek. Paraları cebinizde tutmalı ve mağazadan satın almalısınız. Mükemmel değerli araçlar en yüksek kalitede olacaktır. Ayrıca, teknelerin ve uçakların toplanması oldukça arzu edilir. Büyük bir jet daha fazla kargo taşıyabilirken, büyük bir tekne daha fazla yolcu taşıyabilir.

Otr offroad car driving apk

Otr offroad car driving apk, müşterilere heyecan verici sürüşler için çeşitli olanaklar sunar. Yeni eklenen rotaları bitirebilir, çeşitli zorlu arazilerin üstesinden gelebilir ve yalnızca belirli bir araç türünü kullanarak diğer oyuncularla hız savaşlarında rekabet edebilirsiniz. Bir sonraki esnemeniz için faydalı ipuçları olarak, birkaç hayati yaklaşım sağlanacaktır. Afiş, yarışçıların gücünü ölçmek için en doğru nokta olacaktır. Bununla birlikte, ulaşım ve boş eğitim seanslarını izlemek gibi hala ek sorumluluklarımız var.

Yenilikler

Birçok kişi oyunda mevcut olan iş yelpazesinden etkileniyor. Her gün göreviniz, sistemin çılgınca çalışmasına katkıda bulunmak için çeşitli araçlar kullanmaktır. Otr offroad car driving game Apk seviye yarış pisti, hız kralı unvanı için savaştığınız yerdir, çamurlu yollar ve engebeli arazi ise zorlukların üstesinden gelmeniz gereken yerdir. Ayrıca, eşyaları çeşitli ulaşım modlarıyla taşımak gibi birçok ek eylem size çeşitli faydalar sağlayabilir. -Race challenges VS AI opponents -Destruction Derby challenges -Keyboard and mouse support for Chrome OS devices -Greatly improved Multiplayer connection -New Cockpit camera mode -New interior meshes for some vehicles

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir