Office Suite Apk

13.2.43681

OfficeSuite, ofis verimliliği açısından akıllı bir seçimdir. PDF, Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını okumak, düzenlemek ve oluşturmak bakımından gerek duyduğunuz tüm özellikleri birleştiren OfficeSuite, mobil cihazlarda kişisel veya profesyonel kullanım için en çok özellik içeren ve en zengin çözümdür.
APK indir
4.0/5 Oylar: 1,336,801
Geliştirici
MobiSystems
Sürüm
13.2.43681
Güncellendi
29 Ağu 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Apk office suite

Office Suite Apk Word, E-Tablolar ve PDF, Office Paketinin bir parçasıdır. Bu uygulama ile ilgili, işyeri verimliliği açısından, Ofis Paketi akıllıca bir seçimdir. OfficeSuite, PDF, Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını okumak, düzenlemek ve oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm işlevler de dahil olmak üzere mobil cihazlarda kişisel veya profesyonel kullanım için en işlevselliğe sahip en zengin çözümdür.

Office Suite Apk

Belgeler, elektronik tablolar ve PowerPoint sunumları, her görev için kullanışlı araçlara sahip güçlü programlar vardır. İhtiyacınız olan tüm gelişmiş işlevler (Biçim Boyacısı, değişiklikleri izleme, koşullu biçimlendirme, formüller, sunum modu ve daha fazlası).
Word, Excel veya PowerPoint dosyalarını PDF’ye dönüştürün ve gelişmiş güvenlik özellikleri mevcuttur.

Yenilikler

OfficeSuite 13 geldi!
Tüm modüllerdeki düzenleme özellikleri geliştirildi ve artık ekranın alt tarafında kullanımı kolay, genişletilebilir menüler olarak görüntülenecek.
Bu yenilik, düzenlemeleri gerçek zamanlı olarak görüntülemenize imkan vererek iş akışınızı hızlandıracak ve üretkenliğinizi artıracak.
Henüz yapmadıysanız OfficeSuite’i indirin ve yeni nesil düzenleme deneyiminin keyfini çıkarın.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir