Norton Apk

5.44.0.220915007

🛡
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,687,154
Geliştirici
NortonMobile
Sürüm
5.44.0.220915007
Güncellendi
Sep 19, 2022
Gereksinimler
8.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Norton Apk İndir

Norton 360 for mobile, sağlam düzeyde telefon koruması ve üst düzey cihaz güvenliği sunar. Wifi Analyzer ve Reklam Engelleyici gibi antivirüs özelliklerini kullanarak fidye yazılımlarına, kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğer çevrimiçi gizlilik risklerine karşı koruma sağlar. Yoldayken Norton Apk ile internet trafiğinizi şifreleyin, böylece tam gizlilik ve güvenlikle çevrimiçi bankacılık yapabilir, göz atabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

norton

Norton mobile apk

Güvenli Norton VPN, banka düzeyinde şifreleme ile sizi evde ve hareket halindeyken korur. Reklam Engelleyici istenmeyen reklamları engellerken, Wifi Analyzer ağları olası tehlikeler açısından inceler.

Mobil Güvenlik: Akıllı telefonunuzu fidye yazılımlarına, casus yazılımlara, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer internet tehlikelerine karşı gerçek zamanlı antivirüs koruması ile koruyun.

Norton Secure VPN: favori uygulamalarınıza ve web sitelerinize erişmek için banka düzeyinde şifreleme kullanın.

Bölünmüş Tünel Oluşturma: Diğer uygulamaların veya hizmetlerin doğrudan internete bağlanmasına izin verirken cihazınızın trafiğinin bir kısmını güvenli VPN tüneli üzerinden yönlendirin.

Kill Switch: VPN bağlantınız kesilirse, gizliliğinizi korumak için internet bağlantınızın bağlantısı kesilir.

Wi-Fi Güvenlik Uyarıları: Wi-Fi ağları saldırı altındayken bildirim alın ve çevrimiçi gizliliğinizi koruyun. Kişisel bilgileri edinmek veya cihazınıza kötü amaçlı yazılım bulaştırabilmek için Wi-Fi bağlantınızı kesmeye çalışan dolandırıcılardan kaçının.

Internet Security: Bilgisayarınızı kullanırken sahte (kimlik avı) ve zararlı web sitelerini ziyaret etmenizi tespit etmenize ve korumanıza yardımcı olur.

Yenilikler

Thank you for supporting Norton products. This newest app version contains:

– Fixes to improve the app experience
– Bug removal

Enjoying Norton 360? Rate our app today. We love hearing from you and value your feedback. Visit Norton.com for more information.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir