Ninja Turtles Legends Mod Apk Son Sürüm

1.22.2

Ninja Kaplumbağalar Efsaneler'de çatışmalar aşamalı olarak ortaya çıkar. Seviyelerine bağlı olarak, her karakterin rakiplerinizi yenmek için kullanacağınız benzersiz bir yetenek seti vardır.
APK indir
4.5/5 Oylar: 549,344
Geliştirici
Jam City Inc.
Sürüm
1.22.2
Güncellendi
Feb 14, 2022
Gereksinimler
5.1
Boyut
100 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ninja Turtles Legends Mod Apk

Ninja Kaplumbağalar Efsaneler, ikonik Ninja Kaplumbağalar olarak oynadığınız bir dövüş rpg’sidir. Gerçekte Ninja Turtles Legends Mod Apk, sadece Leonardo hakkında dönerken, bu seferki ana olay örgüsü Donatello, Raphael ve Michaelangelo’nun boyutsal bir yarıktan süpürüldükten sonra kaçırılması etrafında dönüyor. Elbette onları kurtarmak istiyoruz.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: True Skate Apk İndir Son Sürüm

Ninja Kaplumbağalar Apk İndir

Neyse ki Leonardo için, bu dizi sayesinde Ninja Kaplumbağalar: Efsaneler’de bazıları zaten ev ismi olan uzun süredir arkadaşları olan bir dizi başka karakterin yardımına sahip olacak. April O’Neil, Köpek Barınağı, Karai ve Casey Jones bulursun yeni kahramanların sadece bir avuç vardır. Sadece bu da değil, size beş kişilik daha eşlik edecek.

Ninja turtles apk indir

Ninja Kaplumbağalar Efsaneler’de çatışmalar aşamalı olarak ortaya çıkar. Seviyelerine bağlı olarak, her karakterin rakiplerinizi yenmek için kullanacağınız benzersiz bir yetenek seti vardır.

Örneğin Leonardo, yalnızca temel savaş grevleri uygulayabilir, ancak yaraları iyileştirme büyüleriyle iyileştirebilir. Öte yandan Karai, ekranınızdaki tüm düşmanlara aynı anda saldırmanıza izin verir.

Oyun boyunca ilerlerken yeni karakterler ve benzersiz şeyler elde etmek, oynarken kilidini açacağınız paketlerin mümkün kıldığı bir Ekim özelliğidir. Ekim ayında öde Bu tür oyunlarda alışılageldiği gibi, gerçek parayla daha fazla paket satın alma fırsatı ile sık sık ücretsiz yeni paketler edineceksiniz.

Yenilikler

Gerçekte Ninja Turtles Legends Mod Apk, sadece Leonardo hakkında dönerken, bu seferki ana olay örgüsü Donatello, Raphael ve Michaelangelo'nun boyutsal bir yarıktan süpürüldükten sonra kaçırılması etrafında dönüyor. Elbette onları kurtarmak istiyoruz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir