Ninja Survivors Online Apk

1.060

Düşmanlar saldırdığında, aşamalar hızlanır ve nefesinizi almak için zamanınız olmaz. Ninja Survivors Apk, basit bir dövüş sistemi içerir. Oyuncunun yapması gereken tek şey karakterlerini hareket ettirmeye devam etmek ve ninja ona saldıracak.
Geliştirici
Puzzle Monsters
Sürüm
1.060
Güncellendi
Jan 13, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
72 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ninja Survivors Online görsel olarak çekici bir aksiyon rol yapma hayatta kalma oyunudur. Aynı anda düzinelerce şeytanla savaşması gereken bir ninja olarak oynuyorsunuz. Oyun, çizgi film gibi görünen ve her zaman uygun miktarda etkiye sahip güzel 2D görsellere sahiptir.

Ninja Survivors Apk
Ninja Survivors Apk

Ninja Survivors Apk

Düşmanlar saldırdığında, aşamalar hızlanır ve nefesinizi almak için zamanınız olmaz. Ninja Survivors Apk, basit bir dövüş sistemi içerir. Oyuncunun yapması gereken tek şey karakterlerini hareket ettirmeye devam etmek ve ninja ona saldıracak. Karakter ayrıca, büyük düşman gruplarını kolayca ortadan kaldırmasını sağlayacak olağanüstü yeteneklere de erişebilecek.

Belirli sayıda hayvanı öldürerek karakterinizin dövüş becerilerini artırabilirsiniz ve bu ilerlemeler zamanla birikecektir. Gelecekte, ayaklarınızın üzerinde hızlı olma ihtiyacını gösteren daha fazla canavar olacak.

Ninja Survivors Online Apk
Ninja Survivors Online Apk

Karakterinizin savaş becerilerini yükseltmelerle artırabilir ve kazanmayı kolaylaştırabilirsiniz. Ninja’nızın istatistiklerini artırmak istiyorsanız, paranızın çoğunu onun için bir dizi ekipmana harcayın. Ayrıca, karakteriniz seviye atladığında, önce hangi istatistiklerin geliştirileceğine öncelik vermek için Eğitim sistemini kullanabilirsiniz.

Ninja Survivors Apk Son Sürüm

Bu oyunda oyuncular, ekipman taleplerini yerine getirmek için ortak ürünlerin kopyalarını oluşturabilirler. Ayrıca, oyuncular karakterlerinin becerileri üzerinde tam kontrole sahiptir ve bu da çok sayıda olası kombinasyon oluşturmalarına olanak tanır.

Ninja Survivors Apk Son Sürüm
Ninja Survivors Apk Son Sürüm

Ninja Survivors Apk Son Sürüm, oyuncuların sıkılmasını veya yorulmasını önlemek için çok çeşitli koşulları kapsayan, değişen derecelerde zorluk ve oyun mekaniğine sahip çeşitli aşamalar içerir. Ayrıca, oyuncunun yetenekleri korkunç canavarlar tarafından nihai teste tabi tutulacaktır. Oyunun çevrimiçi sürümünde, oyuncular hedefleri daha hızlı tamamlamak için arkadaşlarıyla işbirliği yapabilir.

Yenilikler

Ninja Survivors Apk Son Sürüm, oyuncuların sıkılmasını veya yorulmasını önlemek için çok çeşitli koşulları kapsayan, değişen derecelerde zorluk ve oyun mekaniğine sahip çeşitli aşamalar içerir. Ayrıca, oyuncunun yetenekleri korkunç canavarlar tarafından nihai teste tabi tutulacaktır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir