New Star Soccer Apk Son Sürüm

4.25

**Now over 1 million 5 Star reviews!**
APK indir
4.6/5 Oylar: 2,406,138
Geliştirici
Five Aces Publishing Ltd.
Sürüm
4.25
Güncellendi
Nov 3, 2021
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Nss apk

New Star Soccer Apk , tek oyuncu olarak oynadığınız bir futbol oyunudur. Nss apk’ya daha küçük liglere katılarak başlayabilir, daha sonra güvenebileceğiniz tek şey olan yeteneğinizle en üst ligler için oynayabilirsiniz.

nss apk indir

Maçlar sırasında, neler olup bittiğini size bildiren ara sıra ilanlar göreceksini. Ancak nadiren müdahale etmenize ve oyuncunuzun bir sonraki eylemine karar vermenize izin verilecektir. Bir pas yapıp yapmamayı, bir atış yapıp yapmamayı ya da sadece karşı takımdan topu çalmayı seçmelisiniz. Ne yaparsanız yapın, iyi yapın. Çünkü destekçileriniz, takım arkadaşlarınız ve antrenörünüzle olan bağlantılarınızı güçlendirecek ve aynı zamanda maçı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

New Star Soccer Apk Son Sürüm

New soccer star apk

Bir maçta oynamadığınız zamanlarda başka şeyler de yapabilirsiniz. Her maçta daha fazla para kazanmak için sponsorlarla pazarlık yapmaktan, rahat bir yaşam tarzı sağlayan çok sayıda ürün satın almaya, zengin olma beklentisiyle kumar oynamaya kadar.

Bunların hepsinin, oyuncunuzun sahadaki etkinliğini artıracak birçok yönü üzerinde etkisi vardır. Mutluluk ve fiziksel çekiciliğin yanı sıra çekim yeteneği, iyi ya da korkunç bir oyuncu olmanıza katkıda bulunur.

Nss Apk İndir

Yeni Yıldız Futbolu son derece eğlenceli bir oyundur; yine de, ilk başta çocukça ve basit görünse de, zor ve bağımlılık yapan bir oyundur. Futbol taraftarlarının katılmasına gerek yok. Nss Apk’yı sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde indirmeniz mümkündür.

Yenilikler

Version 4.25 updates certain 3rd-party software elements to ensure continued stability and compatibility.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir