Need for Speed No Limits Apk

6.3.0

Claim the crown and rule the underground as you race for dominance in the first white-knuckle edition of Need for Speed made just for mobile – from the game developer that brought you Real Racing 3. Need for speed no limits apk ile oyuncular Subaru BRZ, BMW M4, McLaren 650 ve hatta Porsche 911 gibi dünyanın en güçlü araçlarının direksiyonuna geçebilirler.
APK indir
3.8/5 Oylar: 4,857,261
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
6.3.0
Güncellendi
Sep 1, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Need for Speed No Limits Son Sürüm

Need for Speed No Limits, ‘NFS: Most Wanted’ ve ‘NFS: Underground’ başlıklarının ayak izlerini takip eden ve dokunmatik ekranlı cihazlar için iyi uyarlanmış bir oyun deneyimi sunan üç boyutlu bir sürüş oyunudur. Sitemizde Need for Speed No Limits Apk’nın son sürümünün indirmek mümkündür.

Need for speed no limits apk

Need for speed no limits apk ile oyuncular Subaru BRZ, BMW M4, McLaren 650 ve hatta Porsche 911 gibi dünyanın en güçlü araçlarının direksiyonuna geçebilirler. Ayrıca, bu onur için geleneksel olduğu gibi, oyundaki herhangi bir otomobili özelleştirmek ve kişiselleştirmek için birçok seçeneğiniz olacak.

Need for speed no limits hile indir

Need for Speed No Limits, Android sistemine düzgün bir şekilde uyum sağlamak için oyun konsolları ve PC’LERE yönelik sürümlerden önemli ölçüde daha kısa ve daha yoğun yarışlar sunuyor. Oyundaki yarışların çoğunluğu yaklaşık 30 saniye sürüyor, bu da zaferi tatmak ya da başarısızlığın acısını çekmek için bolca zaman. Ayrıca, çeşitli şeritlere yerleştirilen 1000’den fazla farklı yarış var.

Need for speed no limits hile

Need for Speed No Limits Apk’nın temel kontrolleri oldukça pürüzsüzdür. Üstelik araç otomatik olarak hızlanır ve ekranın her iki tarafına dokunarak döneceğiniz yönü yönetmeniz gerekir. Nitro işlevi parmağınızı yukarı doğru kaydırarak etkinleştirilir. Oyunun mod (hile) sürümü indirme linkinde vardır.

Yenilikler

Ready to race in style? We bring you new official color customization options for Ferraris in this update:

• Earn the Ferrari SF90 Stradale as you infiltrate Paradyne Industries
• Take on the challenges in the newest Proving Grounds to earn the 2020 Ferrari Roma
• The 1984 Ferrari Testarossa can be yours in the latest Crew Trials

We are bringing you more Car Series, Flashback Events and all-new video content in our Inbox.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir