My Talking Tom Apk Son Sürüm (Mod)

7.2.2.2712

Benim Konuşan Tom MOD apk'da oyun, kişinin hazırlığının özelliklerini ifade eder. Oyundaki oynanış bize oyunun genel görünümünün bir önizlemesini veriyor. Bir oyunu nasıl oynayabileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.
APK indir
4.5/5 Oylar: 17,460,832
Geliştirici
Outfit7 Limited
Sürüm
7.2.2.2712
Güncellendi
Oct 13, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
105 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

My Talking Tom Apk

My Talking Tom Apk‘sındaki kedi, gerçekten sevimli ve inanılmaz bir konuşma kapasitesine sahip. Tam katılımla, kedi söylediğimiz kelimeyi geri verecek ve bizim için telaffuz edecektir. Kedinin bu oyundaki performansı sonsuzdur.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Pou Apk Son Sürüm İndir

Çoğu gencin bu oyunu oynamayı bu kadar sevmesinin nedeni, hangi kelimeyi telaffuz edersek edelim, bu kedinin aynı kelimeyi söylemesidir. Bu kedinin kişiliği en büyük özelliklerinden biridir.

Bu hayvana yaptığımız her şey artık bizim kontrolümüz altında. My Talking Tom Apk, kedinin ara sıra uykuya dalacağı anlamına gelir. Hala uyuyan kediyi uyandırabiliriz. O kedi beni neden uyandırdığını sormayacak.

Benim Konuşan Tom

Benim Konuşan Tom MOD apk’da oyun, kişinin hazırlığının özelliklerini ifade eder. Oyundaki oynanış bize oyunun genel görünümünün bir önizlemesini veriyor. Bir oyunu nasıl oynayabileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Dışarıdan, bu oyunu nasıl oynadığımıza son derece bağlı olacağız. Kullanıcılarımız kedinin sesi kadar etkileyici bir çalışma geliştirdiler. İki kez tokatlarsak kedi acı içinde uluyacak. O kediyi kaç kez tokatlasak da sessiz kalacak. Uyku söz konusu olduğunda, bu kedi uyku mesajını gösterecek ve onu uyutursak uykuya dalacaktır.

My Talking Tom MOD APK

My Talking Tom MOD APK kullanırken yemeklere özellikle dikkat etmek çok önemlidir. Bu, yiyecekleri sermayemiz olarak kullandığımız bir oyundur. Orada çeşitli yiyecekler olacak. Kek, çikolata, elma, portakal, havuç, meyve suyu, pancar, sebzeler ve yemekler tatlılara örnektir.

Bu kedi, en çok arzu edilen yemek olsalar bile tüm tatlıları yiyecektir. Benzer şekilde, bu kediyi herhangi bir acı eşyayla beslersek, onları yedikten sonra kaçar. O zaman o yemeği yemeyi reddet. Birini tükettikten sonra başka bir yemek vermeliyiz. Yiyecek çok sıkı sıkıya tutulursa, kedi onu tüketir. Belli bir seviyenin üzerinde, kedi herhangi bir yiyecek tüketecek ve yeterliyse kalkıp gidecek. Ondan sonra, o

Yenilikler

My Talking Tom Apk'sındaki kedi, gerçekten sevimli ve inanılmaz bir konuşma kapasitesine sahip. Tam katılımla, kedi söylediğimiz kelimeyi geri verecek ve bizim için telaffuz edecektir. Kedinin bu oyundaki performansı sonsuzdur.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir