My Singing Monsters Hile Apk Son Sürüm – Apkgemisi

3.7.2

My Singing Monsters MOD Apk'daki talimatları izleyerek oyunu kolayca öğrenebilirsiniz. My Singing Monsters MOD Apk'nın temel amacı yeni canavarlar üretmek, onları beslemek ve melodilerini dinlemektir.
APK indir
4.7/5 Oylar: 1,823,811
Geliştirici
Big Blue Bubble Inc
Sürüm
3.7.2
Güncellendi
Oct 19, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
47 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

My Singing Monsters Hile

My Singing Monsters MOD APK’yı tanıtmadan önce her oyuncu oyunun öncülüğünü anlamalıdır. Bu oyunun bir savaş ya da dövüş oyunu olmadığını belirtelim. My Singing Monsters Hile Apk, çeşitli seslere sahip türünün tek örneği bir fikir oyunudur.

My Singing Monsters APK Son Sürüm

Çoğu canavar oyununda, canavarınızı düşmanlarla savaşmak için eğiteceksiniz. Ancak My Singing Monsters Apk Son Sürümde canavarınızı şarkı söylemesi için eğitmelisiniz. Oyunda canavarlar mücadele düşkün değildir.

Bu ejderhalar senin yardımınla şarkı söylemeyi sever. Erişilebilir canavarların hepsinin korkunç görünüşleri ve yüzleri vardır, ancak çirkin olanlar büyüleyici şekillerde keşfederler. Her canavarın kendine özgü bir sesi ve tonu vardır. Sonuç olarak, adanız türünün tek örneği bir müzikal ada olacak.

My Singing Monsters Apk

My Singing Monsters Apk artık her biri benzersiz bir şarkı söyleme stiline sahip 100’den fazla farklı canavarı destekliyor. Oyunun başında adaya varacaksınız. Adada daha fazla yaratık yok. Başlangıçta, çirkin yüzlü sevimli bir yaratık büyümenin temelini oluşturdu.

Canavar miktarını geliştirmek için ilk canavarı beslemeniz gerekiyordu. Yeni canavarlar üretmek için yeni cins canavarları birleştirin ve her canavarın şarkı söyleme yeteneği vardır. Seviyenizi yükseltmek için tüm yaratıkları besleyin. Canavar seviyesini yükselttikten sonra şarkı söyleme seviyesi de yükseltildi.

My Singing Monsters MOD Apk

My Singing Monsters MOD Apk’daki talimatları izleyerek oyunu kolayca öğrenebilirsiniz. My Singing Monsters MOD Apk‘nın temel amacı yeni canavarlar üretmek, onları beslemek ve melodilerini dinlemektir. Canavarlar yeni yetiştiriciden sonra şarkı söylemeye başlayacak. Sonunda, sakin adanız şarkı söyleyen bir cennete dönüşecek.

Her canavar türü güzel şarkı söyler ve bunlar en iyi müzisyenlerdir. Oyuncu yeni bir seçim veya görev fark ettiğinde, oyun onlara rehberlik edecektir. Bu kılavuz bir sonraki seviyeye ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Yenilikler

My Singing Monsters MOD APK'yı tanıtmadan önce her oyuncu oyunun öncülüğünü anlamalıdır. Bu oyunun bir savaş ya da dövüş oyunu olmadığını belirtelim. My Singing Monsters Hile Apk, çeşitli seslere sahip türünün tek örneği bir fikir oyunudur.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir