My Radio App Latest Version

1.1.36.1024

Wanna listen to live AM-FM Radio shows from the local radio station or Radio Station around the world anytime, anywhere?
APK indir
4.6/5 Oylar: 72,625
Geliştirici
QR Scanner & QR Code Generator & Radio & Notes
Sürüm
1.1.36.1024
Güncellendi
Nov 12, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
22 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

My Radio app, kullanıcıların dünyanın her yerinden radyo istasyonlarını dinlemelerini sağlayan harika bir radyo ve podcast dinleme yazılımıdır. My Radio App Latest Version, istasyonların miktarı son derece geniştir. Bu nedenle zevk almak için en sevdiğiniz türü bulmakta sorun yaşamamalısınız.

Eşzamanlı olarak, kullanım sırasında kullanım sürecinizi optimize etmenize yardımcı olacak araçlar olacaktır. Bu uygulama kesinlikle kaçırmamanız gereken ilgi çekici programlara sahip olacak.

My Radio App Latest Version
My Radio App Latest Version

My Radio App kullanıcıları, göz ardı edemeyeceğiniz güçlü bir radyo dinleme özelliği ile karşılaşacaklar. My Radio Apk, 200’den fazla ülkeden çok çeşitli radyolarla uyumludur. Yani muhtemelen kaç tane olduğunu tahmin edebilirsiniz ve bu radyo istasyonları çok çeşitli türleri kapsar.

My Radio Apk Vip

Radyo istasyonlarını aramak için radyo bulucusunu kullandığınızda, iki seçeneğiniz olacak. Tipik yöntem, neyi aramak istediğinizi bilmek ve ardından eşleşen terimi girmektir. Ayrıca My Radio Apk Vip ile hangi programı dinleyeceğinizden emin değilseniz, konuya ve türe göre arama ideal olacaktır. Uygulama, sunduğu kategorileri ve konuları ayırdı, bu nedenle aradığınızı aramanız yeterli.

My Radio App Latest Version
My Radio App Latest Version

Belirli bir istasyonu sık sık dinlerseniz, ona hızlı bir şekilde erişmek isteyeceksiniz. Arama sürecinden geçmek zorunda kalmamak için tercih ettiğiniz istasyonları listeleyin. Buradan istediğiniz istasyonları kolayca kaydedebilirsiniz.

Dilinizde yeni kanallar arıyorsanız, ülkeye ve bölgeye göre de arama yapabilirsiniz. Ayrıca, hızlı arama seçeneği, sizi diğer kullanıcılar arasında popüler olan ifadelere sunarak yeni öğeler keşfetmenize yardımcı olacaktır. Uygulama tarafından sunulan istasyonlar iyi bilindiği ve en popüler istasyonlar arasında olduğu için favori listeniz kesinlikle artacaktır.

My Radio App
My Radio App

My Radio Apk Vip‘de denemeniz gereken bir diğer özellik, belirli bir kanalla alarm ayarlamanıza izin veren uyku zamanlayıcısıdır. Uyku zamanlayıcısı için radyo dinlemeniz ve hızlı bir şekilde uykuya dalmanız nadir değildir, bu nedenle uygulamayı süresiz olarak çalışır durumda bırakma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Yenilikler

- ⭐ 50000+ radio stations, music, and talk shows
- ⭐ Explore radio stations of various music genres
- ⭐ Simple setting of sleep countdown timer
- ⭐ Use your favorite radio station as an alarm clock

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir