Monster Legends Apk

14.3

Breed and train monsters of all elements and rarities! Build your fighting force and face the ultimate challenge: Battles against other Monster Masters!
APK indir
4.6/5 Oylar: 3,553,153
Geliştirici
Social Point
Sürüm
14.3
Güncellendi
Sep 21, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Monster legends mod apk

Monster Legends Apk amacı birçok gizemli hayvanı elde etmek ve evcilleştirmektir.  Ayrıca, Monster Legends Apk ile kırmızı ateş ejderhalarına, devasa maymunlara, devasa deniz yılanlarına ve diğer türlere dönüşebilirsiniz.

Monster Legends Apk’da oyuncular, canavarların organik olarak yaşaması ve gelişmesi için en uygun yaşam ortamlarını oluşturmalıdır. Bu, yalnızca canavarlar için bir ev inşa etmeniz değil, aynı zamanda kaynak ve yiyecek sunacak yapılar (her ikisi de canavarların gelişimi için gerekli olan) inşa etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Monster legends mod

Monster legends apk para ve elmas hilesi

Monster Legends oyununda hem orijinal canavarlar hem de evrimleşmiş meslektaşları dahil olmak üzere 50’den fazla benzersiz canavar var. Seviye yükseldikçe, canavarlarınız Pokemon saga oyununda olduğu gibi görünümlerini değiştirir ve yeni yetenekler kazanır.

Bu tür oyunlarda her zaman olduğu gibi, canavarlarınızı dünyanın her yerinden oyunculara karşı çevrimiçi olarak rekabet edebilirsiniz. Bu savaşlarda, uluslararası skor tablosunun en üstüne çıkmaya çalışabilirsiniz.

Monster legends mod apk

Monster legends apk para hilesi

Monster Legends, öncü Pokemon’u hatırlatan ve eğlence estetiğine sahip bir sosyal oyundur. Bu kesinlikle birçok genç oyuncunun cebinde bulunabilecek bir oyundur.

Monster legends apk

Her elementten ve nadirlikten canavarları üret ve eğit! Savaş gücünüzü oluşturun ve nihai teste hazırlanın: diğer Canavar Ustalarıyla savaşlar. Canavar Efsaneleri alemini ve halkının hikayelerini keşfedin. Canavarlarınız için bir metropol inşa ederek başlayın, sonra onu habitatlarla doldurun ve yeni türler üretin! Ardından, aksiyon dolu savaşta yaratıkları elde edin ve yaklaşımınızı seçin.

Yenilikler

Bug fixes and performance improvements.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir