Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift Apk Full

4.4

Şahin park etme ve drift oyunuyla gerçekçi şahin keyfini yaşa. Tofaşını dilediğin şekilde modifiye yap. Yanlayarak eğlen..
APK indir
4.6/5 Oylar: 269,360
Geliştirici
OB Games
Sürüm
4.4
Güncellendi
29 Ağu 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Modifiyeli Şahin Park Etme

Şahin park etme ve drift oyunu ile gerçek şahin eğlencesine sahip olabilirsiniz. Tofaş’ınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Arkadan çekişli Doğan veya Şahin marka arabanı seç ve istedğin gibi dizayn edebilirsin. Oyunun en son sürümünü sitemizden Apk Full olarak ücretsiz indirin.

Modifiyeli şahin park etme apk

İstediğiniz rengi, jantı, rüzgarlığı ve egzozu seçin. Kendi cam filminizi yapın, plakanızı yazın ve seçtiğiniz herhangi bir etikete yerleştirin. Aracınızı hava süspansiyonuyla istediğiniz kadar bastırın, ardından neon ışıklarınızı ve kornanızı açın. Pencere yazıtlarını belirleyin, kamberini düzeltin ve isterseniz arabanızı örtün. Bir kar başlığı, anten, çatı gövdesi, başlık havalandırması ve koruyucu bir çubuk dahil olmak üzere çeşitli karmaşık özelleştirilmiş seçenekler arasından seçim yapın. Aracın özelliklerini geliştirin. Sürücünüzü seçin ve istediğiniz şekilde doldurun.

Modifiyeli şahin park etme ve drift apk indir

Büyük şehirlerde istediğin gibi gidebilir, istediğin gibi hız yapabilir ve istediğin gibi lastik yakabilirsin. Hareketli trafikte ilginç hareketler yapabilirsiniz.

Kırmızı ışıklarda durmak ve yanlış şeritte sürmemek de dahil olmak üzere tüm trafik yasalarına uymalısınız. Belirtilen rotaya bağlı kalarak aracı belirtilen yere götürmelisiniz.

Modifiyeli şahin park etme ve drift

Belirli bir süre içinde herhangi bir engele çarpmadan doğru yere park etmelisiniz. Dikkatiniz dağılabilir, ancak çökerseniz yeniden başlatmanız gerektiğini unutmayın. Ayrılan süre içinde gerekli noktalardan geçerek segmenti tamamlamanız gerekir. Hızlı olmalı ve trafik yasalarını göz ardı etmelisiniz.

İstediğiniz kadar sürüklenme noktası oluşturabileceğiniz bir mod vardır. Drift moduyla şehirde istediğin gibi sürmek senin elinde.

Yenilikler

- Yeni görevler eklendi.
Kariyer ve Toplama görevlerine yenileri eklendi.
- Yeni kış haritası eklendi.
Karlı dağ yollarında sürüş becerilerini gösterme zamanı geldi.
- Yeni gece sürüş haritası eklendi.
Gece sürüşünün keyfini kıvrak yollarla ikiye katla.
- Yeni modifiye parçaları eklendi.
Ayna ve yeni rüzgarlık seçenekleri eklendi.
- Düzenlemeler yapıldı.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir