Mobile Legends Bang Bang Apk – Son Sürüm

Varies with device

Join your friends in Mobile Legends: Bang Bang, the brand new 5v5 MOBA showdown, and fight against real players! Choose your favorite heroes and build the perfect team with your comrades-in-arms! 10-second matchmaking, 10-minute battles. Laning, jungling, pushing, and teamfighting, all the fun of PC MOBA and action games in the palm of your hand! Feed your eSports spirit!
APK indir
3.8/5 Oylar: 31,795,945
Geliştirici
Moonton
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 30, 2022
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mobile Legends Apk

Moba’lar asla modası geçmeyecek. İşbirlikçi doğası, rekabet gücü ve her karakterin topluluk içinde kendi rolünü yerine getirmesi nedeniyle, her tür sanatçıyı kendine çeker. DPS veya destek olarak oynayabilirsiniz. Mobile Legends Bang Bang Apk, tüm bunları ve daha fazlasını sağlar, çünkü bu Android oyununun PC meslektaşlarını kıskanacak hiçbir şeyi yoktur. Mobile Legends Apk uygulamasını son sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Mobile legends apk indir son sürüm

Tahkimatları sökmeniz ve rakip köleleri yenmeniz gereken Mobile Legends’ta heyecan verici 5v5 savaşına katılabileceksiniz. Nihai amaç, elbette, düşman üssünü kontrol etmektir. Bu nedenle kahramanınızın yeteneklerini geliştirmeniz ve yönetmeniz gerekecektir.

Mobile legends apk indir

Mobile Legends Apk indir para hilesi

Mobile Legends, moba’lara özgü ve zevke katkıda bulunan stratejik bir boyut içeriyor. Basit oynanabilen karakterlere sahip olduğu için hem türe aşina olanlar hem de aşina olmayanlar için harika bir oyundur. Sonuç olarak, ilk kez oynuyorsanız, zorluk bir sorun olmayacaktır. İndireceğiniz Mod sürümüyle Mobile Legends Apk’da para hilesi vardır.

Mobile Legends Sınırsız Elmas Hilesi

Mobile Legends ücretsiz olmasına rağmen, kozmetik yükseltmeleri kazanmak için bir para kazanma mekanizmasına sahiptir. Gerçek şu ki, oyuna para harcarsanız hiçbir fark yaratmaz, çünkü gerçek potansiyeliniz her maçta gösterilecektir. Tüm kahramanların başlangıçta mevcut olmadığını ve seviye atladıkça yenilerinin mevcut olacağını unutmayın.

Yenilikler

Mobile Legends Bang Bang Apk, tüm bunları ve daha fazlasını sağlar, çünkü bu Android oyununun PC meslektaşlarını kıskanacak hiçbir şeyi yoktur. Mobile Legends Apk uygulamasını son sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir