Minion Rush Hile Apk Son Sürüm

8.7.3a

It’s time to take a run on the wild side with the incredibly fun and despicably daring Minions!
APK indir
4.4/5 Oylar: 10,745,305
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
8.7.3a
Güncellendi
Sep 6, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minion Rush Hile Apk

Minion Rush apk, sadece koşmaya ve skor tablolarına odaklanan mükemmel bir şekilde inşa edilmiş bir koşucu oyunudur. Önceki oyunlar, Subway Surfers ve Temple Run ile aynı oyun arayüzü ve anlatıya sahip bir Gameloft SE oyunu. Ayrıca üstün oyun görselleri sayesinde köleler hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenebilir ve onlarla gerçekçi bir şekilde etkileşime geçebilirsiniz. Yani, şu anda Minion Rush hile apk’yı indirin ve kendinizi Minion koşusu dünyasına bırakın.

Minion Rush MOD Apk

Aynı oyun için özel ekibimiz tarafından oluşturulan bir değişiklik olan Minion Rush MOD apk’yi de deneyebilirsiniz. Sınırsız para, kilitli arayüz ve reklamsız uygulama arayüzü gibi hemen hemen tüm premium özellikleri ücretsiz olarak sunan harika bir Android oyunudur. Tüm hevesli oyuncular için ideal bir seçenek olabilir.

Minion Rush APK son sürüm

En şirin bileşen olan Minions sayesinde kalbimizde yaşayan bir duyguydu. Köleler ırkının ve yaratık adının ne olduğunu bilmiyoruz, ama yine de onlara tapıyoruz ve hepsini gerçekçi bir şekilde deneyimlemek istiyoruz. Ya size sadece koşu oyunları türünden Kölelere dayanan bir oyundan bahsedersem? Çok güzel olurdu. Öyleyse, Gameloft’un eşsiz Minion Rush’ı ile tanışın..

Minion rush apk – para hilesi

Bu, süresiz olarak koşmanıza ve kendi ve arkadaşlarınızın en iyi skorlarını yenmenize meydan okuyan tek oyunculu koşu türüne dayanan olağanüstü bir Android oyunudur. Ayrıca Minion’un hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve tüm Minion Evrenini keşfetmek için bu oyunu kullanabilirsiniz. İndirmek

Yenilikler

What’s New

- Throw a massive bash in the new Special Mission: Grustock Festival.
- Show off your best score with a new Despicable Mel costume.
- Collect new, event-exclusive items with the Daily Login rewards.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir