Mini Militia Apk İndir 2022*

v5.3.7

Google Play'de en çok indirilen oyunlar arasında başı çeken Mini Militia eski sürüm oyunuyla sizlerle. Hem en çok tutulan serisi hem de son sürüm olarak indirmeniz mümkündür. Ayrıca bu oyunu daha da eğlenceli kılacak olan ayrıcalıklı mod sürümü indirmek de mümkün.
Sürüm
v5.3.7
Güncellendi
9 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
45 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mini Militia Apk

Google Play’de en çok indirilen oyunlar arasında başı çeken Mini Militia eski sürüm oyunuyla sizlerle. Hem en çok tutulan serisi hem de son sürüm olarak indirmeniz mümkündür. Ayrıca bu oyunu daha da eğlenceli kılacak olan ayrıcalıklı mod sürümü indirmek de mümkün.

Mini Militia apk indir
Mini Militia apk indir

Doodle Army 2 Mini Militia

Mini Militia Doodle Army 2 ile savaş, aksiyon ve macera hepsi bir arada. Üstelik görsel efektleri güzel olmasına karşılık kapladığı yer de oldukça azdır. Mini Militia’yı eğlenceli kılan bir diğer özellik ise oyun oynarken sakin kalmak ve yenilsen de mutlu olabilmektir.

mini militia eski sürüm
mini militia eski sürüm

Üç farklı indirme seçeneği ile Mini Militia Apk yükle ve oyna. Oyunda karakterini istediğin gibi şekillendir. Mini Militia hileli sürüm apk ile istersen sınırsız parayla istediğin cephaneliği ve haritayı kullanmak mümkün.

Doodle Army 2 Mini Militia Apk

İyi oyunlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir