Minecraft Son Sürüm APK İndir

1.17.41.01

  • Ödeme
Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.
APK indir
4.6/5 Oylar: 4,342,335
Geliştirici
Mojang
Sürüm
1.17.41.01
Güncellendi
27 Ekim 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minecraft Son Sürüm APK

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Minecraft Son Sürüm APK Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın. Minecraft Son Sürüm APK

MİNECRAFT APK

minecraft apk son sürüm   apkgemisi.com

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market – Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

minecraft 1.7.10 indir

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

minecraft 1.7.10 indir apk

Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz. minecraft oyna

minecraft 1.18 apk indir

ÇOK OYUNCULU
Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

minecraft 1.17.10 indir

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular – Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

Minecraft mod apk

Final sürümü olan Minecraft mod apk indirmeye hazırdır..

İyi oyunlar dilerim.

Yenilikler

1.17.41 sürümündeki yenilikler:
Çeşitli hata düzeltmeleri

Video

Görüntüler

Geliştirici uygulamaları

Hakkında bir yorum "Minecraft Son Sürüm APK İndir"

  1. apkgemi diyorki:

    Her oyun var mübarek yapıyorsunuz bu işi çok teşekkürlerr 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir