Melon Playground Apk İndir – Apkgemisi

14.1

Başlangıçta, Melon Playground'u oynarken, kutunun görünmesini istediğiniz haritayı seçebileceksiniz. Oyun daha sonra bir dizi çevresel yönü gösterecektir. Sadece haritaya istediğiniz her şeye dokunun, seçin ve bırakın. Bu, kendi çevresel ortamınızı geliştirme sürecinin bir parçasıdır.
APK indir
4.4/5 Oylar: 50,443
Geliştirici
27 Studio
Sürüm
14.1
Güncellendi
Feb 19, 2023
Gereksinimler
6.0
Boyut
62.5 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Melon Playground Apk

Yazılım işinde bu nispeten yeni bir stratejidir. Melon Playground Apk, zararlı yazılımların herhangi bir modern elektronik cihaza girmesini önlemeye yardımcı olmak ve dolayısıyla tüm kullanıcı kişisel bilgilerini korumak için başka bir koruma katmanı eklemek üzere tasarlanmıştır.

Temel kılavuz, paylaşılan bir platformun farklı öğelerini izole etmektir ve virüsün nasıl girdiğine bağlı olarak çeşitli değişikliklerle sonuçlanır. Sanal alan, nereye giderse gitsin birincil programa yol açmadan enfeksiyonun tamamen kaldırılması için başka bir yol oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Melon Playground Apk, oyun sektöründe çok farklı bir şekilde kullanılmıştır. Sanal alanın temeli, oyuncuların tüm engeller, rakipler, ekipman ve silahlar dahil olmak üzere kendi ortamlarını yaratmalarıdır. Elbette oyuncular var.

Melon playground apk 2023

Sandbox oyunları, oyuncunun hareketlerine göre sürekli değişen çatallarla yaratıcı yönlerle doludur. Açık bir dünya gibi görünüyor, ancak oyun özgürlüğü vurguluyor ve oyuncuların her şeyi özelleştirmesine izin veriyor. Bu, sandbox oyununun ana cazibe merkezidir.

Örneğin oyuncunun görevleri tamamen spesifik değildir. Oyuncular sanal dünyada istedikleri yere seyahat edebilir, istedikleri her şeyi yapabilir, istedikleri her şeyi söyleyebilir ve istedikleri gibi davranabilirler… Herhangi bir kısıtlama yoktur.

Öte yandan, sınırsız yaratma üzerine inşa edilmiş bir temel yetersizdir. Bu açık sanal alan özelliğini onurlandırmak için, sanal alan oyunları genellikle bir veya iki tür daha içerir ve oyuncuların geliştirici tarafından oluşturulan heyecan verici dünyayı tam olarak takdir etmelerini sağlar.

Melon playground apk 2023 nedir
Melon playground apk 2023 nedir

Melon playground apk 2023 nedir

Belki de bu, bir mobil sanal alan aksiyon gündelik oyununun ilk kez piyasaya sürülmesidir. Melon Playground, her yaştan birey için saatlerce eğlence sunan, hafif eğlenceli ragdoll mekaniği ile açık bir ücretsiz macera dünyasını harmanlıyor.

Melon playground apk 2023 nedir, nasıl oynanır? Herhangi bir canlı şeyle yüzleşmek ve onlara gerçek bir kum havuzu gibi küçük bir alanda istediğiniz şekilde “saldırmak” kadar basittir.

Elbette açık bir görev yok. Kimse size hangi silahı kullanacağınızı, nasıl kullanacağınızı veya önünüzdeki canavara nasıl vuracağınızı söylemez. Kuralları çiğnemek veya alışılmış programınıza aykırı davranmak da dahil olmak üzere ne seçerseniz yapmakta özgürsünüz.

Playground apk 2023 indir

Başlangıçta, Melon Playground’u oynarken, kutunun görünmesini istediğiniz haritayı seçebileceksiniz. Oyun daha sonra bir dizi çevresel yönü gösterecektir. Sadece haritaya istediğiniz her şeye dokunun, seçin ve bırakın. Bu, kendi çevresel ortamınızı geliştirme sürecinin bir parçasıdır.

Oyuna tuhaf görünümlü meyve hayvanlarını dahil etmeyi aktif olarak seçebilirsiniz. Hareketlerini ve yüz ifadelerini de değiştirebilirler. Silahlar ve şeyler hiçbir şey söylemez; sadece onları koymak zorundasın.

Sahne tamamlandıktan ve tüm detaylara erişilebildikten sonra Melon Playground, eşyalara özgürce eziyet etmenize ve kum havuzu olarak bilinen zevkin tadını çıkarmanıza izin vermeye başlayacak.

Bir dizi benzersiz silah ve alet kullanarak meyve hayvanlarıyla 1001 vahşi şey yapabilirsiniz. Midede bir delik açın, tekmeleyin, vücuda asit enjekte edin ve üzerlerine çeşitli nesneler fırlatın. Ne tür bir işkence yaparsanız yapın, o noktaya kadar her türlü işkenceye izin verilir. Önünüzdeki meyve hayvanları mankenlere benzediği için üzülmenize gerek yok. Onları çeşitli yüz ifadelerine sahip bebekler olarak düşünün. Hepsi bu kadar.

Yenilikler

Melon playground apk 2023 nedir, nasıl oynanır? Herhangi bir canlı şeyle yüzleşmek ve onlara gerçek bir kum havuzu gibi küçük bir alanda istediğiniz şekilde "saldırmak" kadar basittir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir