MaskGun Apk İndir

3.032

Join the FPS PVP shooting game with 40+ weapon customizations, awesome maps, custom characters and brand-new 1v1 mode.
APK indir
4.0/5 Oylar: 589,188
Geliştirici
SuperGaming
Sürüm
3.032
Güncellendi
Sep 7, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

MaskGun Apk

Mask Gun Apk, Counter-Strike’dan açıkça etkilenen ve üç farklı oyun moduna sahip çok oyunculu bir birinci şahıs nişancıdır. Deathmatch, Team Deathmatch ve Bombayı Devre Dışı Bırak. Bu modların her birinde, aynı anda en fazla on kişi oynayabilir. MaskGun Apk sitemizden son sürüm olarak indirmek mümkündür.

Maskgun hile

Maskgun’un kontrolleri basittir ve dokunmatik ekranlı cihazlar için çok uygundur. Karakterinizi hareket ettirmek için ekranın sağ tarafında sanal bir kontrol çubuğu vardır ve sağ tarafı kaydırarak silahınızı hedefleyebilirsiniz. Bir rakibe nişan aldığınızda, anında ateş etmeye başlarsınız. Hile modu indirme linkinde vardır.

MaskGun Apk

Maskgun hile apk

MaskGun Apk, bir zamanlar Counter-Strike oynayan herkes tarafından tanınabilecek birçok haritaya sahiptir. Çünkü Dust 2 gibi tüm habitatlar diğer ortamların neredeyse aynı kopyalarıdır.

Maskgun apk indir

Mask Gun, etkileyici görsellere ve oyun seçeneklerinin bolluğuna sahip mükemmel bir çok oyunculu atıcıdır. Ekim ayında, atıcınıza benzersiz bir kimlik kazandırmak için çeşitli silahlar ve maskeler tasarlayabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Yenilikler

Sept 2022 Update!

2v2 mode bug fixes and improvements

We've crossed 50 Million Players!!
Thanks for playing and don't forget to rate us!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir