Marvel Apk İndir

36.2.1

En büyük kozmik karşılaşmada en sevdiğin Marvel Süper Kahramanları ve Kötüleri ile epik bir karşılıklı dövüş aksiyonuna hazırlan! Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve diğerleri savaşa çağırılmayı bekliyor! En Büyük Marvel Şampiyonu olmak için ekibini topla ve macerana başla!
APK indir
4.3/5 Oylar: 3,201,827
Geliştirici
Kabam Games Inc.
Sürüm
36.2.1
Güncellendi
19 Eyl 2022
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Marvel Şampiyonlar Turnuvası

En büyük kozmik çatışmada en sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanları ve Kötü Adamlarıyla destansı karşılıklı savaş eylemine hazırlanın. Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve daha fazla kahraman savaşmaya hazır. Marvel Apk İndir ile takımınızı toplayın ve En büyük Marvel Şampiyonu olmak için yolculuğunuza devam edin. Marvel Apk ücretsiz ve mod hile sürümü vardır.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Marvel hile apk 2022

Demir Adam Kaptan Amerika’ya karşı! Wolverine, Hulk’a karşı. Deadpool Örümcek Adam’a karşı. Marvel tarihinin en büyük savaşları sizi bekliyor! Evrenin büyüklerinden biri olan açgözlü Koleksiyoncu, sizi Thanos, Fatih Kang ve diğer kötü adamlara karşı destansı bir mücadeleye katılmaya çağırdı. Mobil cihazınızda, bu harika ücretsiz dövüş oyununun tadını çıkarın: Marvel’in Şampiyonlar Turnuvası.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası apk 2022

Kahraman ve kötü adam ekibinizi toplayın, geliştirin ve yönetin. Marvel Comics, çok sayıda kahramanlar arası bağlantıya dayanan iyi sinerji avantajları sunar. Örneğin, bir bonus için Black Panther’ı Storm veya Cyclops ile Wolverine ile ortak edebilir veya Galaksinin Koruyucuları’ndan bir ekip oluşturabilirsiniz.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası indir

Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK son Sürüm 2022

Bir Şampiyonun nitelikleri, güçleri ve özel hareketleri güç kazandıkça gelişir. Yarışma sürekli olarak yeni Şampiyonlarla güncelleniyor. Geleneksel Marvel anlatımıyla dolu muhteşem bir maceraya atılın. Benzersiz konumlarda farklı Marvel Universe kahramanları ve kötü adamlarıyla savaşın. Dinamik macera haritalarını keşfedin ve Avengers Tower, Oscorp, Kyln, Wakanda, Barbar Toprakları, Asgard, S.H.I.E.L.D. Helicarrier ve diğerleri ile aksiyon dolu savaşın tadını çıkarın.

Yenilikler

8. Sahne 1. Bölüm: Turnuva'nın destansı hikayesinde yeni sayfalar açılıyor!

Kuvvet Gösterisi: Titania'nın turnuvasına katıl ve kuvvetini göster.

Zahmetin Sonsuzluğu - Pazarlık: En azından Taht Kırıcı derecesine ulaşmış Oyunculara, bir dizi özel zorlu mücadele sunulacak!

İntikam Maçı: Titania'nın, Dişi Hulk ile olan dev kapışmasında; kadın avukatın dahil ettiği Rezil Demir Adam, şansları eşitleyecek!

Dahası var! Bu ilginç güncellemelerin tam listesi burada: playcontestofchampions.com

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir