Make More Apk Hile İndir

3.5.10

Make More! - Daha Fazlasını Yap! Make More Apk ile daha fazlasını üretin. Bu, çeşitli öğeler oluşturmak için ekranınıza durmadan dokunduğunuz tipik bir oyundur.
APK indir
4.5/5 Oylar: 706,943
Geliştirici
Bad Crane
Sürüm
3.5.10
Güncellendi
6 Eyl 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Make More Apk

Make More Apk ile daha fazlasını üretin. Bu, çeşitli öğeler oluşturmak için ekranınıza durmadan dokunduğunuz tipik bir oyundur. Patronunuz zaman zaman üretmekte olduğunuz şeyi değiştirecektir. Ancak bu esas olarak kozmetik amaçlıdır. Çünkü Make More Apk üretmeye devam etmek için nazik bir şekilde dokunmanız yeterlidir.

Make More Apk Hile İndir

Make more apk hilesiz

Make More oynarken hilesiz sakince oynamak isteyen kullanıcılar için normal sürüm vardır. Öğelerinizi satmaktan elde ettiğiniz parayla yeni çalışma alanları satın alabilirsiniz. Filmlerden, çizgi filmlerden ve video oyunlarından karakterlerle çalışacaksınız ve hepsi durmadan üretecekler.

Make More Apk Hile

Make More Apk İndir

Yeni bir çalışanı işe aldığınızda, sınırlı deneyime ve düşük üretkenliğe sahiptir. Neyse ki, paranızı çalışanlarınızın beceri düzeyini yükseltmek için de kullanabilirsiniz, böylece daha kısa sürede daha fazlasını yaratmalarına ve daha fazla para kazanmalarına izin verebilirsiniz. Gerçek hayatta durum böyle değil mi?

Make More Apk

Make More Apk Hile İndir ile daha fazlasını üretin. Güzel görünümlü pikselli görseller ve birkaç dakika uzakta olmak için ideal olan çok çeşitli insanlar, eşyalar ve yerler içeren eğlenceli ve rahat bir oyun.

Yenilikler

* Training Gym! Train your workers to get permanent bonuses and make great profits!
* Training Gym Shop: Buy training equipment and gym upgrades!
* Auto-Clicker upgrades! Tired of clicking? These are for you!
* By a popular request: Robot upgrader automaton! Got a factory full of robots and lots of coins to spend? You will love this.
* Tip: Build three factories to unlock training gym!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir