Magic Rampage Apk Hile Son Sürüm

Varies with device

Magic Rampage apk son Sürüm, büyüleyici çatışmaları ve dövüş dizilerini keşfetmek için benzersiz özellikler ve yetenekler içerir. Yerde gerçeği bulmak, her adım ölümcül olabileceğinden sıkı çalışmayı ve etkili teknikleri gerektirir. Patlayıcı güç ve canavarlarla çok sayıda başa çıkmak zordur.
APK indir
4.7/5 Oylar: 537,847
Geliştirici
Asantee Games
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Feb 2, 2023
Gereksinimler
4.4
Boyut
132 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Magic Rampage Apk

Magic Rampage MOD APK, kullanıcıların dikkatini uzun süre tutan bir masal oyunudur. Oyunun bağımlılığı, sürükleyici ve gerilim uyandıran bileşenlerinden kaynaklanıyor. Bilinmeyen bir güçten, yalnızca sizin yapabileceğiniz kadar benzersiz ve zor bir görevi yapmanızı emreden bir çağrı alırsınız ve bu yüzden seçilirsiniz. Sen şüphesiz toplumda çok sevilen bir kahramanısın.

Battle and seek’in şaşırtıcı bileşenleri Magic Rampage MOD Apk’ya dahil edilmiştir. Bazı kötü niyetli güçler, büyük savaşçıların ve birliklerin dünyasını zombilere dönüştürür. Kaleye girmeli ve bu tür hain hataların veya niyetlerin açıklamasını keşfetmelisiniz. Binlerce zombi, bilinçsizken sizi öldürmek ve incitmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacak.

Magic rampage apk jeton hilesi

Magic rampage apk jeton hilesi, canavarlar, canavarlar, örümcekler, zombiler, hayaletler ve diğer kötü adamlar sizi almak için dışarıda. Size zarar vermeye çalışan herkesi yok etmek için elinizde silah ve zırh bulundurmak harika bir oyundur. Her yerde altın ve para kazanın. Oynamak için bir dizi arama ve strateji modu mevcuttur.

Orijinal oyunun değiştirilmiş bir versiyonu olduğu için Magic Rampage MOD APK, çok sayıda hack ve hile menüsü içerir. Silahları, teçhizatı, yetenekleri ve karakterleri yükseltmek için sınırsız fon mevcuttur. Premium silahlar ve araçlar gibi karakterlerin ve sınıfların kilidi açıldı. Aşamalar ve seviyeler gibi tüm büyülü beceri ve yeteneklerin kilidi açılır.

Magic rampage apk jeton hilesi
Magic rampage apk jeton hilesi

Magic Rampage indir

Kullanıcılar hile seçenekleri ve kilidi açılmış modlarla oyun oynayabilecekler. Ücretsiz eşyalar almak, karakterleri süslemek, silah satın almak ve güçlerin kilidini açmak için ücretsiz alışveriş. Tüm reklamlar devre dışı bırakıldığı ve oyundan kaldırıldığı için kesinti yoktur. Kurulum için root gerektirmediği için anti ban ve antiviral özelliklere sahiptir. Bu mod sürümü tüm sorunları giderir.

Magic Rampage indir APK, bilinmeyen bir kaynaktan bir kaleye katılmanızı ve gerçeği keşfetmenizi söyleyen bir çağrı aldıktan sonra ana karakterin faaliyetlerine odaklanır. Yerin savaşçılarını zombilere dönüştüren nedeni veya laneti belirleyin. Artık herkes giderek daha fazla insanı öldürüyor ve enfekte ediyor. Gerçeği bulmak zordur ve sizi terör ve birçok bileşenin bulunduğu yerlere götürecektir.

Magic Rampage apk son Sürüm

Magic Rampage apk son Sürüm, büyüleyici çatışmaları ve dövüş dizilerini keşfetmek için benzersiz özellikler ve yetenekler içerir. Yerde gerçeği bulmak, her adım ölümcül olabileceğinden sıkı çalışmayı ve etkili teknikleri gerektirir. Patlayıcı güç ve canavarlarla çok sayıda başa çıkmak zordur. Aşağıdaki sınıflardan bir karakter seçin: Büyücü, Savaşçı, Büyücü, Büyücü, Haydut, Paladin vb. Her birinin farklı yetenekleri ve güçleri vardır, bu nedenle oyunun gereksinimlerine göre akıllıca seçim yapın.

Kalenin oynanışı küfürler yerine çok sayıda hayatta kalma yeteneği ve aktivitesine odaklanıyor. Attığınız her adımda klasik sınırlamalar ve sınırlarla karşılaşacaksınız, sizi istedikleri zaman öldürebilirler.

Rampage road apk hile

Rampage road apk hile, oyunculara hayatınızın her şeyden daha önemli olduğu bir hayatta kalma modu da dahil olmak üzere çeşitli modlarda kullanabilecekleri çok çeşitli yetenekler sunar.Kampanya modu inanılmaz derecede büyüleyici ve derinlemesine arama yapılmasına izin veriyor.

Patron modu, zorlu rakiplerle yüzleşmek ve onlarla başa çıkmak için gelişmiş yetenekler gerektirdiği için yalnızca profesyoneller içindir. Ayrıca Rampage road apk hile, nihai mod, dünyanın dört bir yanından veya arkadaşlarınızdan rastgele bireylerle savaşa girebileceğiniz çevrimiçi moddur. Birlikte çeşitli sorunlarla uğraşmak çok eğlencelidir.

Rampage road apk hile, kullanıcılara bölge genelinde aralarından seçim yapabilecekleri ve bulabilecekleri çeşitli silahlar ve silahlar sunar. Zırhlar, ateşli silahlar ve kılıçlar gibi bu silahlar hemen kullanılabilir.

Yenilikler

Rampage road apk hile, oyunculara hayatınızın her şeyden daha önemli olduğu bir hayatta kalma modu da dahil olmak üzere çeşitli modlarda kullanabilecekleri çok çeşitli yetenekler sunar.Kampanya modu inanılmaz derecede büyüleyici ve derinlemesine arama yapılmasına izin veriyor.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir