Last Day on Earth Apk İndir Son Sürüm

1.19.7

Imagine you woke up to the apocalypse in the survival shooter Last Day on Earth. Feel the horror and adrenaline rush from the process of real surviving in a harsh environment! Meet the world where zombie hordes' instinct to murder you is as strong as thirst or hunger. Descend into the atmosphere of survival right now or start Last Day on Earth once you're done with reading this description, in which I'm going to tell you about some key features.
APK indir
4.4/5 Oylar: 4,486,263
Geliştirici
Kefir!
Sürüm
1.19.7
Güncellendi
Sep 26, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sanal oyunlar, kullanıcıların çoğunluğunu büyüleyen olağanüstü bir ortam sağladıkları için bu günlerde en popüler eğlence biçimleridir. İlk bakışta Last Day On Earth Survival gibi birinci sınıf oyunlara bağımlı olabilirsiniz. Last Day on Earth Apk oyunu hiç duymadıysanız, bir altın madenini kaçırmışsınızdır.

Last Day on Earth Apk İndir Son Sürüm

Hayatta Kalma Oyunu – Last Day on Earth

Dünyadaki Son Gün Hayatta Kalma, 2027 Zombi kıyametinde sıkışıp kaldığınız bir Android hayatta kalma oyunudur. Artık Zombiler ve Kurt gibi yaratıklarla dolu bu tehlikeli ortamda yaşamanız gerekiyor.. Ayrıca yüzlerce malzeme ve el sanatları, hayatta kalma silahları, araçlar ve benzeri şeyler bulmanız gerekecek! Dünyadaki Son Günü indirerek Zombi Kıyametinde hayatta kalmaya hazırlanın.

Bu oyun da ilginizi çekebilir: Forward Assault Mod Apk – Son Sürüm

Last day on earth survival indir

Zombi Kıyameti, Dünyadaki Son Günün hayatta kalmasının ilk unsuru ve oyun hikayesidir. Last Day on Earth Apk İndir planına göre, 2027’de gezegen neredeyse tüm insan türlerini yok eden bilinmeyen bir hastalık salgını gördü.. O ölülerin hepsi, insanlara yemek olarak ihtiyaç duyan beyin ölümü gerçekleşmiş zombilere dönüşmüştü. Artık hayatta kalma süresini zenginleştirmek ve optimize etmek için Avatarınızın hp’sinin, gücünün ve becerilerinin tüm bölümlerini izlemelisiniz.

Last Day on Earth mod Apk İndir
Last Day on Earth mod Apk İndir

Last Day on Earth Survival hile 2022

Last Day on Earth Apk İndir ile tabanca, tatar Yayı, Demir Kazma, Demir Balta, Levye, Fermuarlı Tabanca, Glock 17, VSS Vintorez, Av Tüfeği, M16, AK47 ve Dragunov dahil olmak üzere bu amaç için çok sayıda silahın tadını çıkarabilirsiniz.. Belirli bir seviyede gelişmek için doğru zaman gelene kadar dayanmanız beklenir. Uygulamanın hile olan en son sürümü mevcuttur.

Yenilikler

İlk bakışta Last Day On Earth Survival gibi birinci sınıf oyunlara bağımlı olabilirsiniz. Last Day on Earth Apk oyunu hiç duymadıysanız, bir altın madenini kaçırmışsınızdır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir