Lara Croft Relic Run APK – Güncellendi Son Sürüm

1.11.121

Lara Croft, her arazinin birçok haritasında seyahat ederken birçok gizli hazine, antika ve hatta değerli beklenmedik nesneler edinecek. BunlarLara Croft: Relic Run APK İndir'in yeni silahlar, araçlar ve ekipmanlar almasına izin veriyor.
APK indir
3.9/5 Oylar: 744,318
Geliştirici
CDE Entertainment
Sürüm
1.11.121
Güncellendi
Nov 22, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
131 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lara Croft Relic Run APK

CDE Entertainment’ın Lara Croft Relic Run APK bir aksiyon rol yapma oyunudur. Eski bir mezarda yer alan ve ünlü kadın dövüşçü Lara Croft’un başrol oynadığı bu oyunun dikey ekran tasarımı, çeşitli oynanışı ve görsel efektlerinin sizi saatlerce eğlendirmesi garanti ediliyor.

Son zamanlarda dünyada çok sayıda tuhaf ve beklenmedik olay yaşandı. Hava koşullarından garip auraların gelişimine ve giderek artan sayıda mutant türe kadar. Bu şeylerin nereden geldiğini kimse bilmiyor. Sadece bir grup arkeolog, birinin dünya hegemonyası için bir özlem aşılamak için eski hazinelerin tuhaf devasa gücünü kullandığı cüretkar iddiasında bulundu.

Relic Run hile apk

Bununla birlikte, eski mezarları kazma deneyimine sahip bir kadın savaşçı, bunun gerçek olduğuna inanıyordu. Relic Run hile apk, gerçeği keşfetmek ve dünyayı altüst etmeye çalışan uğursuz bir komployu içeren bir dizi bilmeceyi çözmek için bir dizi ölümcül antik kalıntıyı keşfederek kendi başına dışarı çıkmaya karar verir.

Ünlü mezar soyguncusu savaşçı Lara Croft’un aksiyon dolu, tehlikeli arayışı burada başlıyor. Antik mezarları yağmalama konusunda uzmanlaşmış ünlü kadın savaşçı Lara Croft ve uzun süredir devam eden film serisine aşina olabilirsiniz. Feminizmden hoşlanıyorsanız ve bu türünün tek örneği karakterle vahşi eylemin heyecanını yeniden yaşamak istiyorsanız Relic Run hile apk’yı oynayın.

Relic Run Mod Apk

Relic Run Mod Apk’da vahşi leydi Lara Croft’a dönüşeceksiniz. Belirli görevleri tamamlamak için sürekli olarak eski yeraltı mezarlarını ve tehlikeli antik kalıntıları keşfedeceksiniz.

Oyun boyunca dikey ekranda ilerideki rakamı sürekli olarak yönlendirecek, Lara’nın sprint, fırlatma, zıplama, sallanma, araba kullanma, bombardıman etme ve hatta dondurucu suya dalma gibi olağanüstü güç ve yeteneklerine özgü bir dizi eylem yapacaksınız. Bunların hepsi Lara’nın normal parkur hareketleri.

Sadece kafa kafaya savaşmakla kalmaz, aynı zamanda son dakikalarda hayatınızı tehlikeye atan sürpriz kaçışlar da yapabilirsiniz. Çok sayıda şaşırtıcı başarıya ulaşmak, çevreye zarar vermek ve tüm engelleri kendi benzersiz tarzınızda fethetmek, aktiviteleri özgürce birleştirmek için Lara’ya katılacaksınız.

Relic Run Mod Apk’da sadece önceki oyunlarda gördüğünüz antik mezarları keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda dünya çapında birçok yeni ve muhteşem destinasyonu keşfetme şansına da sahip olacaksınız.

Lara Croft: Relic Run APK

Çok sayıda şaşırtıcı olayın olduğu derin bir ormanın yanı sıra çıkış yolunuzu bulmak imkansız görünen uzun bir çölde seyahat etmeniz gerekecek. O zaman kayalıklara tutunurken dağa çıkmanız gerekecek. Her yer çok büyük ve çok sayıda ölümcül gizemi var. Ancak, farklı bir yeri her ziyaret ettiğinizde harika bir deneyim yaşayacaksınız. Lara Croft: Relic Run Apk oynarken asla ama asla sıkılmayın.

Lara Croft: Relic Run APK İndir
Lara Croft: Relic Run APK İndir

Sadece yürüyerek ve dövüşerek olsaydı, bu oyunda verilen sürede tüm görevleri tamamlamak imkansız olabilirdi. Sonuç olarak Lara’nın daha hızlı destek araçlarına ihtiyacı var.

Lara Croft: Relic Run’daki oyuncular ayrıca ATV ve motosiklet gibi hızlı tempolu arazi araçlarını da kullanabilirler. Lara sadece tüm kıpırdatma yeteneklerini kullanarak yürüyerek gitmekle kalmaz, aynı zamanda yolda karşılaşılan otomobillerden yararlanarak hızlanabilir ve karmaşık arazinin derinliklerine dalabilir.

Lara Croft: Relic Run APK İndir

Lara Croft, her arazinin birçok haritasında seyahat ederken birçok gizli hazine, antika ve hatta değerli beklenmedik nesneler edinecek. BunlarLara Croft: Relic Run APK İndir’in yeni silahlar, araçlar ve ekipmanlar almasına izin veriyor. Her silahın kendine özgü bir saldırı gücü ve uygulaması vardır. Onlara hakim olmak, ravenous T-Rex gibi serideki efsanevi canavarlar da dahil olmak üzere düşmanları yenmenizde size çeşitli faydalar sağlayacaktır.

Lara’nın yetenekleri de bir dizi rakibi öldürdükçe zamanla büyüyecek. İstatistiklerinizi artırın, yeni yetenekler kazanın ve savaş yeteneğinizi geliştirin. Bu, kadın dövüşçünün savaş destek öğeleri olarak ek kıyafetlerin kilidini açmasının temelidir. Her cildin Lara’ya savaş alanında avantaj sağlayan kendine özgü avantajları vardır.

Yenilikler

Relic Run hile apk, gerçeği keşfetmek ve dünyayı altüst etmeye çalışan uğursuz bir komployu içeren bir dizi bilmeceyi çözmek için bir dizi ölümcül antik kalıntıyı keşfederek kendi başına dışarı çıkmaya karar verir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir