Köpek Balığı Oyunu İndir

Varies with device

We're the Official game for Shark Week - Welcome to Hungry Shark Evolution, a shark evolution survival game in the ocean. Are you ready to become a predator and survive in this free offline mobile game? Explore the underwater world of sharks and evolve sharks. 🦈🦈🦈🦈
APK indir
4.5/5 Oylar: 7,450,263
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 12, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hungry Shark Evolution Apk, çok çeşitli Köpekbalıklarına sahip Android ve iOS için sanal bir oyundur. Bu Köpek Balığı Oyunu oynarken kendinizi daha gerçekçi hissetmenizi sağlayacak parlak oyun görüntüleri sağlayacaktır. Ayrıca, bu bir bağımlılık yapıcı bir oyun; Dün oynadım ve hala elimde akıllı telefonum var, Hungry Shark Evolution çalışıyor. Bu yüzden eski oyunlarınızı bırakın ve bu yepyeni köpekbalığı macerasını oynamaya başlayın.

Hileli köpek balığı oyunu

Eğer gerçek bir hayranıysanız ve canavarı oynamak istiyorsanız, Hungry Shark Evolution MOD apk’mıza ihtiyacınız olacak.. Resmi oyunun özelleştirilmiş versiyonu, kilidi açılmış efsanevi köpekbalıkları, yükseltmeler ve eklentiler gibi olağanüstü oyun özellikleri sunmak için oluşturuldu. Yani, bu Köpekbalığında, mücadele etmeyi bırak.

Köpek balığı oyunu oyna 

Simülasyon Android oyunları şu anda en popüler oyun türüdür. Polisler, HempWorld, Gerçek Atıcı, Dinozor, Jurassic Park ve şimdi Köpekbalıkları gibi farklı uyarıcı hobileri olan milyonlarca oyuncu arasında popüler.

Bu yaratık henüz görmediğimden beri benim favorim, ama büyüklüğü, habitatı ve şekli de dahil olmak üzere köpekbalıkları hakkında çok şey öğrendim.

Köpek balığı oyunu apk

Köpekbalıklarını taklit etmekten hoşlanıyorsanız, Hungry Shark Evolution tam size göre! Animasyonlu grafiklere ve gerçekçi bir Köpekbalığı yaşam tarzına sahip Ubisoft tarafından oluşturulan bir Android oyunudur. Verilere göre, oyun Google Play Store’da 100 milyondan fazla kez indirildi ve iOS indirmelerine bakarsak, başka bir geceye ihtiyacımız olacak.

Yenilikler

ENTER SHARKNAROK, THE VIKING SHARK
Unleash your viking rage with Sharknarok, the mythological shark! Release lighting storms onto your enemies and summon magical axes to defeat your foes and claim the final victory!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir