Konuşan Tom Kahraman Koşusu

3.4.1.3458

The race is on.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,479,203
Geliştirici
Outfit7 Limited
Sürüm
3.4.1.3458
Güncellendi
Jun 30, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Konuşan Tom kahraman koşusu apk

Takımınızı kurtaran bir kahraman olmak isteyen tutkulu bir oyuncu musunuz? Eğer öyleyse, Android oyunlarına bakmalısınız. Android oyun ekosistemi, binlerce değerli icatla muazzam. Bu devasa gelişmelerin ortasında, Outfit7 en yaratıcı oyun geliştirme işlerinden biridir. Konuşan Tom ve arkadaşlarıyla kahraman olmak için eğlenceli bir koşu sizi bekliyor.

Konuşan Tom kahraman koşusu apk

Konuşan Tom kahraman koşusu apk indir

Bu yenilikçi marka, Talking Tom serisi, Hero Dash serisi ve diğerleri de dahil olmak üzere oyun endüstrisindeki en popüler 20’den fazla ürünü üretti. Stresli bir kültürde yaşıyoruz, hayatımızda yüzlerce endişe ve muazzam stres var. Şimdi size en iyi özelliklere sahip en iyi oyunları sunmaya hazırız. Bugün, Konuşan Tom kahraman koşusu apk ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sunuyoruz. Konuşan Tom Kahraman koşusu uygulamasını sitemizden en son sürüm olarak indirebilirsiniz.

Konuşan Tom kahraman koşusu

Konuşan Tom kahraman koşusu apk hile indir

Giriş ve özellik bilgilerinin yanı sıra, size zevk almanız gereken tüm geleneksel özelliklerle birlikte bu kusursuz oyunun özelleştirilmiş bir versiyonunu da sunacağız. Yani, resmi oyun ve yüzlerce reklamdan sıkılmayı bırakın. Ne olursa olsun, kilidi açılmış karakterler ve çeşitli fantastik özelliklerle Talking Tom Hero Dash MOD APK oynamaya başlayın.

Yenilikler

Bug fixes and minor gameplay improvements.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir