Bu uygulamayı bildir

Tanım

Konuşan Tom Altın Peşinde Apk

Talking Tom Gold Run APK ya da diğer bir adıyla Konuşan Tom Altın Peşinde diye de bilinir. Koşu oyunları içerisinde sempatik ve farklı bölümlerinin olması Konuşan Tom apk’yı diğer oyunlardan farklı yapmaktadır.

Konuşan Tom Altın Peşinde Apk

Konuşan tom altın peşinde hile

Konuşan Tom’un mod sürümü ise, resmi Talking Tom Gold Run’ın değiştirilmiş yani modiye edilmiş bir versiyonudur. Bu büyülü versiyon, Tom ve Jerry’nin evreninin oyun hayranlarına daha fazla neşe ve eğlence getirmek için yapıldı. Tom genellikle o Jerry’yi takip eder ve bu oyunda da aynıdır.

Konuşan tom altın peşinde indir

Siz, Tom olarak, insanlarla alay eden, son derece kötü şeyler yapan ve zaman zaman hırsızlık yapan rahatsız edici rakun haydutlarından oluşan bir çeteyi yakalamanız gereken heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu Konuşan Tom Altın Peşinde Hile Apk size çeşitli ilgi çekici öğelere harcayabileceğiniz harika premium avantajlar, sonsuz para ve sınırsız paralar verir. Evinizin inşasına yatırım yapın ve muhteşem bir dış cepheyle geliştirin.

Konuşan tom altın peşinde oyunu yükle 

Tom’la birlikte, Talking Angela, Talking Hank, Talking Ben ve Talking Ginger gibi tanışacak başka karakterler de var. Tom önemli bir figür, ama hepimizin bildiği gibi, aynı şeylerden çabucak bıktık. Bunu akılda tutarak, geliştirici Tom’a benzeyen ancak oldukça farklı özelliklere sahip başka bir büyüleyici karakter yaratmada mükemmel bir iş çıkardı.

Konuşan tom altın peşinde oyunu yükle 

Bu kadar uzun bir yolculukta, sadece Angela, Hank, Ben ve diğerleri gibi yeni tanıdıklar kurmaya güvenmeyin. Ancak, bu kişilerle karşılaşabilmek için öncelikle bu ücretlere erişebilmek için seviye atlamanız gerekir. Ancak, size çok sayıda açılabilir karakter sağlayacak olan Talking Tom Gold Run MOD apk’mız var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir