Kipas Guys 0.42 Apk

8.4.35

Kipas Guys Apk Son Sürüm, Stumble Guys'ın oyununa yeni bir şey eklemiyor. Kullanıcı arayüzü, oynanış, estetik ve mekanik aynıdır. Her maçta 32 oyuncuya kadar aynı çok oyunculu savaş royale oyunu. Harita listesi, zorluklar gibi değişmeden kalır.
APK indir
4.0/5 Oylar: 2
Geliştirici
pro éditor
Sürüm
8.4.35
Güncellendi
Nov 2, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kipas Guys Apk

Kipas Guys, mobil oyunları Stumble Guys”ın ücretsiz bir modudur. Kitkat Games’in çok oyunculu savaş royale oyunu, Stumble Guys’ta görülmeyen özellikler sunuyor. Kipas Guys 0.42 Apk benzersiz haritalar kullanma, hileleri etkinleştirme ve çok sayıda ayarı değiştirme yeteneği bu özellikler arasındadır.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: The Sims Mobile Apk Hile İndir

Kipas Guys 0.42 Apk
Kipas Guys 0.42 Apk

Kipas Guys ve Stumble Guys, son derece ünlü parti oyunu Fall Guys’ın PC klonlarıdır: Ultimate Knockout. Bu yazılım, Knockout Race ve Fall Dudes gibi diğer mobil oyunlar gibi, Fall Guys’ın keyifli oyununu kopyalamaya ve mobil formata aktarmaya çalışır.

Kipas Guys Apk
Kipas Guys Apk

Kipas Guys Apk Son Sürüm

Kipas Guys Apk Son Sürüm, Stumble Guys’ın oyununa yeni bir şey eklemiyor. Kullanıcı arayüzü, oynanış, estetik ve mekanik aynıdır. Her maçta 32 oyuncuya kadar aynı çok oyunculu savaş royale oyunu. Harita listesi, zorluklar gibi değişmeden kalır. Oyun içi para birimi ve mağaza ürünleri değişmeden kaldı.

Bu yama, oyuncuların oyundan zevk almasını genişletebilecek bir dizi yeni pas ve numara sunar. Parti modunda katılımcılar özel haritalar kullanabilir, hangi seviyeleri oynayacaklarını seçebilir ve tek başlarına oynayabilirler. Ek olarak, yama, sonsuz çizgiler gibi hız ve sıçrama yüksekliği gibi sayılara hile ekler.

Kipas Guys Apk 2022
Kipas Guys Apk 2022

Kipas Guys Apk 2022

Bu oyun Stumble Guys’ın bir modifikasyonu olduğundan, orijinal oyun bir güncelleme aldığında sorun yaşaması kaçınılmazdır. Kipas Guys Apk 2022 oyunun eklediği hileler, bazı kişiler için oyun deneyimini bozabilir, bu nedenle değiştirilmemiş sürümle başlamak en iyisidir. Bu güncelleme, hile yapmanın yanı sıra, arkadaşlarla oynamayı çok daha kolaylaştıran çeşitli özellikler sunar.

Yenilikler

Kipas Guys, mobil oyunları Stumble Guys''ın ücretsiz bir modudur. Kitkat Games'in çok oyunculu savaş royale oyunu, Stumble Guys'ta görülmeyen özellikler sunuyor. Kipas Guys 0.42 Apk benzersiz haritalar kullanma, hileleri etkinleştirme ve çok sayıda ayarı değiştirme yeteneği bu özellikler arasındadır.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir