Keskin Nişancı Apk İndir

1.3.17

Farklı hava şartlarında ve farklı mekanlarda üç boyutlu görselliğiyle atış yapma imkanı sunan Keskin Nişancı apk oldukça eğlenceli bir oyundur.
Sürüm
1.3.17
Güncellendi
30 Ağu 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
60 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Keskin Nişancı İndir

Merhaba Apkgemisi misafirleri. Oyunumuz her yaştan kuklacılara hitap eden Keskin Nişancı Silah Ateşi Apk. Keskin nişancı oyununda hedefleri vurarak puan alıyorsunuz. Üstelik istediğiniz silahı seçmekte özgürsünüz.

Silah ateşi keskin nişancı oyunu ücretsiz bir oyundur. Ayrıca oyunun mod sürümü de mevcuttur. İstediğiniz silahı almak için Keskin nişancı mod sürümünü indirmeniz yeterli. Keskin nişancı apk’nın göz alıcı renkleri ve istediğiniz silahı alma imkanı oyunu daha da eğlenceli kılıyor.

keskin nişancı apk

Keskin Nişancı Oyunu

Farklı hava şartlarında ve farklı mekanlarda üç boyutlu görselliğiyle atış yapma imkanı sunan Keskin Nişancı apk oldukça eğlenceli bir oyundur. Silah ateşi apk oyununda keskin nişancı silahları kullanacağınız gibi geri tepmeli tüfekleri de kullanmak oldukça gerçekçi. Tüfeklerin geri tepmesi gerçekçi bir atış yapıyormuş hissi vermektedir.

keskin nişancı indir

Hedefler çeşitli ve ilgi çekici. Şişeler, meyveler veya kamyonlar.. Her şey hedef olabilir. Bu oyunda özgürsün. Atış deneyimi yapmak isteyen keskin nişancı ustası olmak istiyorsan bu oyun tam size göre.

Keskin nişancı oyununun bir diğer özelliği ise çevirim dışı iken de oynanabiliyor olmasıdır. Her bir seviye atladığınızda mekanlar ve silahlar değişmektedir.

İyi oyunlar dilerim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir