Kediler ve Çorba Apk Hile Son Sürüm

2.4.1

Kediler ve Çorba Apk Hile'de akışlı çorba üretimi için etkili bir montaj hattı kurmaya odaklanacaksınız. Bileşenleri seçmeniz ve bunları iş türlerine göre uygun kediciklere atamanız yeterlidir. Nihai ürünü sorunsuz bir şekilde yapan montaj hattını bitirmek için çalışmak mümkün.
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,369,647
Geliştirici
HIDEA
Sürüm
2.4.1
Güncellendi
Jan 17, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
90 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kediler ve Çorba Hile apk

Kedi ve Çorba MOD APK, birçok kedinin işlerini halletmeniz gereken üstün işlevlere ve basit bir oynanışa sahiptir. Oyundaki kedilerin çeşitliliği ve bakış açısı gerçekten çok büyük. Onlara tahsis ettiğiniz üretim hattında çalışan birçok farklı kedi çeşidi vardır.

Bazı kediler malzemeler hazırlarken, diğerleri sebzeler, baharatlar vb. Kaynakları düzenler. Bazı insanlar onu ateşe verir. Sonra. Paketleme, satış ve diğer görevler önümüzde. Karmaşık veya olağandışı bir şey yoktur; Atamayı basitçe devredersiniz ve onlar bunu ustalıkla tamamlarlar. Onlara söylemeye devam etmenize veya çorbayı bitirmek için dikkate değer bir yöntem tasarlama konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kediler ve Çorba Hile apk
Kediler ve Çorba Hile apk

Kediler ve Çorba Apk Hile

Kediler ve Çorba Apk Hile, tüketicilere görevlerini yapmalarına yardımcı olacak ikonik özellikler sunar. Harika çorbanız bittiğinde, onu satabilir ve dokunarak para kazanabilirsiniz. Mutfak eşyaları, sebzeler, baharatlar, ambalajlar vb. Gibi Daha fazla genişleme için eşyalar elde etmek için paranızı akıllıca kullanın. Kolay ve deneysel özellikler, epik oyunlara katılmanıza izin verir, burada şunları da yapabilirsiniz.

Kedi ve Çorba MOD APK

Kedi ve Çorba MOD APK, kedilerin işlerini yönetmenin en gerçek oyun deneyimini sağlamak için çeşitli işlevler ve özellikler içerir. Bu yamalı sürüm, hile menüsünü özgürce keşfetmenizi sağlayacaktır. Ekipman ve yetenekleri, aksesuarları, malzemeleri, baharatları vb. Geliştirmek için sınırsız fon. Çeşitli çorbalar pişirmek için tüm sebze türlerinin kilidi ücretsiz açılır.

Oyun mağazası, tüm malzemeler ve baharatlar, tasarım aksesuarları, görünümler, kostümler, saç kesimleri ve daha fazlası için ücretsiz alışveriş sunar. Çeşitli araçlar kullanarak, kedilerin görünümünü iyice tasarlayabilir ve geliştirebilirsiniz. Kesintisiz bir akış sağlamak için tüm reklamlar devre dışı bırakılır ve oyundan silinir. Yüklemek için köklenme gerektirmez ve anti-ban, anti-viral ve gecikmesiz özelliklere sahiptir.

Kediler ve Çorba Apk Hile’de akışlı çorba üretimi için etkili bir montaj hattı kurmaya odaklanacaksınız. Bileşenleri seçmeniz ve bunları iş türlerine göre uygun kediciklere atamanız yeterlidir. Nihai ürünü sorunsuz bir şekilde yapan montaj hattını bitirmek için çalışmak mümkün. Her kediye, onları ayrı işlerine atamak için kullanılacak ayrı bir dizi yetenek verilecektir. Bununla birlikte, çalışma planları sonucu basit ve uzun ömürlü hale getirecektir.

Yenilikler

Kedi ve Çorba MOD APK, kedilerin işlerini yönetmenin en gerçek oyun deneyimini sağlamak için çeşitli işlevler ve özellikler içerir. Bu yamalı sürüm, hackleri ve hile menüsünü özgürce keşfetmenizi sağlayacaktır. Ekipman ve yetenekleri, aksesuarları, malzemeleri, baharatları vb. Geliştirmek için sınırsız fon. Çeşitli çorbalar pişirmek için tüm sebze türlerinin kilidi ücretsiz açılır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir