Jetpack Joyride Apk İndir Son Sürüm Hile

1.74.2

Jetpack Joyride Apk İndir'deki oyuncular, kazandıkları parayı oyunda çeşitli ürünler satın almak için harcayabilecekler. Karakterinizin ve jetpack'inizin görünümünü hızla değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, karaktere yardımcı olmak için kesinlikle iyileştirmeler satın alabileceksiniz. Özellikle araç güçlendirmelerinin ve yükseltmelerinin kilidini açabileceksiniz. Arabaları geliştirdiğinizde, renklerinin değiştiğini ve daha muhteşem hale geldiğini fark edeceksiniz.
APK indir
4.6/5 Oylar: 4,963,024
Geliştirici
Halfbrick Studios
Sürüm
1.74.2
Güncellendi
Jan 19, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
144 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Jetpack Joyride Apk

Jetpack Joyride, jetpack ile donatılmış bir karakterle 2D seviyesinde gerçekleşen ve sonsuzluğa koşmaya benzer bir oynanışa sahip bir oyundur. Tamamen rahat bir şekilde uçabilir ve gerekli şeyleri etkili bir şekilde elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, düşman saldırılarından kaçınmak, uzaklara gitmek istiyorsanız göz ardı edemeyeceğiniz önemli bir bileşendir. Kuşkusuz kaçırılmaması gereken bir oyun.

Jetpack Joyride, oyuncuların oyun ekranında sürekli seyahat etmek için karakterlerini kontrol ettikleri sonsuzluğa koşmaya benzer bir oynanışa sahiptir. Aynı zamanda, çeşitli düğmeler kullanarak karakteri yönetmeye çok fazla konsantre olma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Jetpack Joyride Apk İndir Son Sürüm Hile
Jetpack Joyride Apk İndir Son Sürüm Hile

Jetpack joyride para hilesi apk

Sırtına bağlı bir jetpack’i olduğu için bu karakter türdeki diğerlerinden farklı olacaktır. Karakter her zamanki gibi yerde koşacak ve Jetpack joyride para hilesi apk’yi etkinleştirdiğinizde oyuncu hızla yükselecektir. Karakteri engelleyen unsurlardan kaçınırken belirli bir rakımı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda, keyifli oynanışı nedeniyle oyunda belirli bir mesafeye ulaşmak için zaman ayırırsınız.

Daha önce de belirtildiği gibi, Jetpack joyride para hilesi apk‘da mümkün olduğunca çok altın para kazanmayı hedefleyeceksiniz ve oyun onları çeşitli noktalara yerleştirecek. Tabii ki, bu pozisyonlara ulaşmak gerçekten çok basit. Sırtınızdaki jetpack bir atış kuvveti oluşturacak ve yüksekten uçmanıza yardımcı olurken, aşağıdaki şeyler saldırıya uğrayacak ve hemen ardından yere serilecektir. Elbette, siz kaçarken, sizi durdurmaya çalışan düşmanlar her zaman olacaktır.

Jetpack Joyride Apk
Jetpack Joyride Apk

Jetpack joyride mod apk

Engeller genellikle sonsuza kadar devam eden oyunlarda olması güzel bir şeydir. Birçok değişken saldırıya uğramanıza ve oyundan çıkmak zorunda kalmanıza neden olur. Spesifik olarak, her biri çeşitli kısa sürelere sahip bazı lazer ışınları gözlerinizin önünde görünecektir. Dahası Jetpack joyride mod apk, bazı füzeler size ateşlenecek, ancak nereden vurulduklarını bileceksiniz. Ekranın sağ tarafında bir ünlem işareti belirecek ve yanıp sönmeye başladığında füzenin vurulduğunu gösterecektir.

Sadece jetpack’i yönetmenin ve bu tehlikelerden kaçınmaya çalışmanın yanı sıra, oyun başka yararlı araçlar da içeriyor. Jetpack joyride mod apk ile güçlendirmeler yapabilir ve oyunda belirli bir mesafeye gidebilirsiniz.

Jetpack joyride mod apk
Jetpack joyride mod apk

Jetpack Joyride Apk İndir

Bu oyunda ayrıca herhangi bir unsur tarafından bir kez saldırıya uğradıktan sonra seviyeyi tamamlamanıza izin verecek birkaç araç olacak. Eşzamanlı olarak, araba kullandığınızda, onları karakter için donatma anı gerçekten harika olacak ve birçok insan bundan hoşlanacak.

Jetpack Joyride Apk İndir
Jetpack Joyride Apk İndir

Jetpack Joyride Apk İndir’deki oyuncular, kazandıkları parayı oyunda çeşitli ürünler satın almak için harcayabilecekler. Karakterinizin ve jetpack’inizin görünümünü hızla değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, karaktere yardımcı olmak için kesinlikle iyileştirmeler satın alabileceksiniz. Özellikle araç güçlendirmelerinin ve yükseltmelerinin kilidini açabileceksiniz. Arabaları geliştirdiğinizde, renklerinin değiştiğini ve daha muhteşem hale geldiğini fark edeceksiniz.

Yenilikler

Sırtına bağlı bir jetpack'i olduğu için bu karakter türdeki diğerlerinden farklı olacaktır. Karakter her zamanki gibi yerde koşacak ve Jetpack joyride para hilesi apk'yi etkinleştirdiğinizde oyuncu hızla yükselecektir. Karakteri engelleyen unsurlardan kaçınırken belirli bir rakımı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda, keyifli oynanışı nedeniyle oyunda belirli bir mesafeye ulaşmak için zaman ayırırsınız.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir