Intro Maker Pro APK Son Sürüm

4.9.2

* Using this intro creator, you can easily create professional intros, outros, ending card (end screen) for your YT channel,Gaming Stream or Social media.
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,571,395
Geliştirici
ryzenrise
Sürüm
4.9.2
Güncellendi
Apr 22, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Intro Maker apk, saniyeler içinde çarpıcı kapanış kredilerine sahip filmler oluşturmanıza olanak tanır. Bu, uygulamanın şablonlarından birini seçmek, içeriğinizi girmek ve bir filtre eklemek kadar basittir.

intro maker apk hile

Intro Maker düzinelerce tamamen ücretsiz tema sunar (ve diğer bölüm bir uygulama içi satın alma ile açılabilir). Uygulamanın mod yani hile sürümü vardır.

Intro Maker Pro İndir

Mükemmel bir şablon seçtikten sonra, filmin tamamını izleyebilir ve değiştirmek istediğiniz bölüme basarak metin veya başka nesneler ekleyebilirsiniz. Sadece bu değil, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yazı tipi var. Intro Maker Pro ile videolarınızı kolayca düzenleyin.

Filmlerinize metin eklemek, Intro Maker’ın en ilgi çekici işlevi olsa da, tek değil. Intro Maker Apk çok amaçlı video, sunum düzenleme aracıdır.

Yenilikler

-YT Branding Kit feature. Provide themed designed branding kit for YTers. YT Branding Kit contains Intros, End Screen, Thumbnail designs, Channel Art, Subscribe button.
-Thumbnail Maker feature. Provide templates and edits tools for making thumbnails.
-Channel Art Maker feature. Provide templates and edits tools for making thumbnails.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir