İmposter Solo Kill Apk Hile Sınırsız Para Hilesi

1.17

Imposter Solo Kill Hile Apk, yolunuza bakmayanın sizi görmeyeceğini belirtir. Bazen insanlar dönüp korkuyor gibi görünürler ya da birini öldürdüğünüzde kimsenin sizi tam olarak göremediğinden emin olun. Aksi takdirde sizi toplayacak, bağlayacak ve uzaya fırlatacaklar.
APK indir
4.3/5 Oylar: 136,928
Geliştirici
IEC Games Australia
Sürüm
1.17
Güncellendi
Feb 7, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
72 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

İmposter Solo Kill Apk

İmposter Solo Kill Apk, mürettebatın her bir üyesini öldürmek için yöntemler arayan gemide dolaşacak. Amacı, uzay aracını elde etmek için herkesi öldürmektir. Orijinal aramızdaki iki taraftan birine katılabilirsiniz: mürettebat veya sahtekar. İmposter Solo Kill Apk kurnazca nöbet tutmak ve ateşli suçlamalarla dolu. Güven ve ihanetle ilgili bu eğlenceli oyun çok sayıda oyuncuyu kendine çekmiştir.

Bu yüzden aramızda karakter yaratmadan oyun mekaniğine kadar birçok oyuna ilham vermesi şaşırtıcı değil. Ancak bu oyunların her biri, belirli bir oyuncu grubuna hitap eden benzersiz bir özelliğe sahiptir. Imposter Solo Kill, mobil cihazlarda iyi çalışanlardan biridir.

İmposter Solo Kill Mod Apk

İmposter Solo Kill Mod Apk aramızdaki oyundan ilham aldı. Ancak, iki rolden birini seçmezsiniz. Sadece takıma suikast girişiminde bulunan bir sahtekarı oynuyorsun.

Sahtekar Solo Kill, orijinal oyunda bulunan şüphe, çatışma ve karmaşık rollerden yoksundur. Soğukkanlı, yıldırım hızında bir suikastçı olarak amacınız basittir. Geminin her üyesine suikast düzenleyin. Öldürdükten sonra yeni bir senaryoya gönderilecek ve bu görevi tekrarlamanız istenecektir. Hem mağdurun kalitesi hem de çevre açısından, sonraki senaryo öncekinden daha zorlayıcı olacaktır.

Imposter Solo Kill Hile

Yol boyunca daha havalı görünmenizi ve insanları daha kolay öldürmenizi sağlayacak silah ve teçhizat satın almak için kullanacağınız çok para kazanacaksınız.

Hedefi keşfetmek için diğer karakterleri takip etmeli ve onları öldürmenin bir yolunu bulmalısınız. Mürettebat üyeleri Aramızdaki gibi diğer oyuncular değil, oyun kontrollü npc’ler. Çoğu yavaş ve yavaş hareket eder. Daha sonra, NPC daha agresif bir şekilde hareket edecek ve daha fazla özen gösterecektir, ancak yine de orijinalinde olduğu gibi insanlar tarafından yönlendirilmekten daha düşük olacaktır.

Imposter Solo Kill Hile Apk

Imposter Solo Kill Hile Apk, yolunuza bakmayanın sizi görmeyeceğini belirtir. Bazen insanlar dönüp korkuyor gibi görünürler ya da birini öldürdüğünüzde kimsenin sizi tam olarak göremediğinden emin olun. Aksi takdirde sizi toplayacak, bağlayacak ve uzaya fırlatacaklar.

Kullanıcı, sahtekarın geminin etrafında hareket etmesine, kurbana saldırmasına ve eşyaları toplamasına yardımcı olmak için ekrana dokunacaktır. Bu oyunu çevrimdışı oynamak tamamen ücretsizdir. Her seviye kısa ve anlaşılması kolaydır. Imposter Solo Kill, zaman geçirmek için mükemmel bir yoldur.

Tüm mürettebatı her öldürdüğünüzde yeni bir senaryoya gireceksiniz. Imposter Solo Kill’in giderek daha zor aşamaları var. Hazırlıksız yakalanma duygusu, drama gibi derinleşti. Oyun çok zor değil, ancak uzun vadeli bir meydan okuma sağlayacak kadar zor olarak sınıflandırılıyor.

Şimdiye kadar, seviye sayısı giderek artıyor ve oyuncular için genişletilmiş bir deneyim sağlıyor. Yani Imposter Solo Kill, telefonunuzda uzun süre indirmeye ve oynamaya değer bir oyundur.

Yenilikler

İmposter Solo Kill Apk, mürettebatın her bir üyesini öldürmek için yöntemler arayan gemide dolaşacak. Amacı, uzay aracını elde etmek için herkesi öldürmektir. Orijinal aramızdaki iki taraftan birine katılabilirsiniz: mürettebat veya sahtekar. İmposter Solo Kill Apk kurnazca nöbet tutmak ve ateşli suçlamalarla dolu.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir