Idle Miner Tycoon Apk Son Sürüm

3.99.0

Idle Miner Tycoon bir maden bulma oyundur ve son on yılda ünlü bir Android oyun geliştirme stüdyosu tarafından hazırlanmıştır. Oyun en iyi özelliklere sahip ve animasyonlu grafikler ie sizi kensine bağlayacak. Oyunu Apkgemisi ailesi olarak son sürüm halinde farklı indirme seçenekleriyle sunuyoruz. 
APK indir
4.5/5 Oylar: 4,315,692
Geliştirici
Kolibri Games
Sürüm
3.99.0
Güncellendi
Sep 13, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
144 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash

idle miner tycoon indir

Android oyunları severlerin, gerçek madencilik endüstrisini çoğaltabileceğiniz harika bir simülasyon oyunu ile karşınızdayız. Patron olarak madenciler, yöneticiler ve para toplayıcılarla birlikte kendi işinizi kurmalısınız. Idle Miner Tycoon bir maden bulma oyundur ve son on yılda ünlü bir Android oyun geliştirme stüdyosu tarafından hazırlanmıştır. Oyun en iyi özelliklere sahip ve animasyonlu grafikler ie sizi kensine bağlayacak. Oyunu Apkgemisi ailesi olarak son sürüm halinde farklı indirme seçenekleriyle sunuyoruz.

Idle Miner Tycoon Apk İndir

idle miner tycoon son sürüm hile apk

Oyunun komik ve eğlenceli indirme ara yüzünden sonra görselliği ve tasarımı beğenilen bir oyundur. Oyunda daha iyi kazı yapmak ve bölümlerde hızlı ilerlemek için size oyunun modiyeli sürümü olan idle miner tycoon son sürüm hile apk’yı indirmenizi öneririm. Sizler için ücretsiz hazırlanmış bu bölümde bir çok yenilikler ve üstünlük bulacaksınız.

Idle Miner Tycoon Mod Apk

 

 

Yenilikler

• The Wild West Event Season is about to begin! Play your way through the season’s Event Mines to progress through the Season Pass and earn awesome rewards! 🤠🐎🎁
• Bug fixes 🐞

Have an awesome idea? Write us an email: community@idleminertycoon.com

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir