Ice Scream 3 Apk Tüm Kilitler Açık

1.1.3

Ice Scream 3'te oyuncular, deneyimleme yeteneklerine en uygun seviyeyi seçme seçeneğine sahiptir. Oyunda, kolaydan sofistike olana kadar seçim yapabileceğiniz üç seviye vardır. Her seviye, oyunculara en keyifli ve unutulmaz eğlence anlarını yaşatan benzersiz ve eğlenceli koşullara sahip olacak.
APK indir
4.1/5 Oylar: 238,485
Geliştirici
Keplerians Horror Games
Sürüm
1.1.3
Güncellendi
Feb 28, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
152 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ice Scream 3 Apk oyunun temel amacı dondurma kamyonlarının içinde saklanmaktır. Duruma ışık tutmak için kanıt arayın ve korkunç gerçekleri gün ışığına çıkarın. Ice Scream 3 Apk eşzamanlı olarak, bu iğrenç ve soğukkanlı yaratığı yakalamak için polise rapor verin. Sadece bu değil, aynı zamanda bu üzgün bebekleri kurtarmanıza yardımcı olacak bir sürü yeni bulmaca alacaksınız.

Ice Scream 3 Apk
Ice Scream 3 Apk

Ice Cream 3’te oyuncular işlerini ustalıkla yerine getirmek zorunda kalacaklar. Sizi görmesine izin vermeyin; Bunun yerine kamyonun içine girin ve sorgunuzu sessizce gerçekleştirin. Bilginizi ve yaratıcılığınızı kullanarak, çok sayıda çocuğun kaybolmasının ardındaki gizemi hızla çözeceksiniz.

Dondurma satıcısı, tehlikeli dondurma kamyonuna yüklemeden önce bu bölgedeki bir dizi çocuğu planladı ve kaçırdı.

ice scream 3 apk indir

Buz Çığlığı 3 size bol miktarda taze ve ilgi çekici bulmacaların yanı sıra zengin bir malzeme sağlayacaktır. Her bulmaca sizin için zor bir iştir ve cevap vermeden önce dikkatlice düşünmelisiniz. Mahkumları düşmanlardan güvenli bir şekilde kurtarabilmeniz için tüm sorunları çözmek için zekanızı kullanın.

ice scream 3 apk indir
ice scream 3 apk indir

Bu oyundaki görseller, karakterlerin tatlılığına ve benzersizliğine hayran kalan birçok insanın dikkatini ve coşkusunu doruğa çıkaran harika bir çekiciliğe sahip. Sadece bu değil, karakterlerin renkleri hoş ve uyumlu bir şekilde birleştirilerek ilgi çekici ve ilginç oyuncular yaratıyor.

Ice Scream 3 Apk

Kişilikleri ve benzersiz özellikleri hakkında daha derin bir anlayış kazanmak için bazı karakterlerle iletişim kurun ve sohbet edin. Her karakterin gerçekleştirmesi gereken ayrı bir rolü vardır, bu da oyunun masallarının gizemine ve heyecanına katkıda bulunur.

Ice Scream 3 Apk
Ice Scream 3 Apk

Ice Scream 3’te oyuncular, deneyimleme yeteneklerine en uygun seviyeyi seçme seçeneğine sahiptir. Oyunda, kolaydan sofistike olana kadar seçim yapabileceğiniz üç seviye vardır. Her seviye, oyunculara en keyifli ve unutulmaz eğlence anlarını yaşatan benzersiz ve eğlenceli koşullara sahip olacak. Beyninizi korkunç senaryolarda test etmek için en zor seviyeyi de seçebilirsiniz. Lütfen bir seçim yapmadan önce tekrar düşünün ve düşünün.

Ice Scream 3 Apk Mod
Ice Scream 3 Apk Mod

Bu oyunda soruları savaştıktan ve cevapladıktan sonra, nispeten yeni bilginizi geliştirme ve genişletme fırsatına sahipsiniz.

Yenilikler

Ice Scream 3 Apk oyunun temel amacı dondurma kamyonlarının içinde saklanmaktır. Duruma ışık tutmak için kanıt arayın ve korkunç gerçekleri gün ışığına çıkarın. Ice Scream 3 Apk eşzamanlı olarak, bu iğrenç ve soğukkanlı yaratığı yakalamak için polise rapor verin.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir