Hustle Castle Son Sürüm Apk

1.59.1

Hustle Castle Son Sürüm Apk, nükleer bir sığınak yerine bir ortaçağ kalesini yönettiğiniz Fallout Bunker'a benzeyen stratejik bir rpg'dir.
APK indir
4.1/5 Oylar: 1,465,512
Geliştirici
UPWAKE.ME
Sürüm
1.59.1
Güncellendi
Sep 1, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
141 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hustle Castle Apk

Hustle Castle Son Sürüm Apk, nükleer bir sığınak yerine bir ortaçağ kalesini yönettiğiniz Fallout Bunker’a benzeyen stratejik bir rpg’dir. Ek odalar inşa etmeli, kalenin insanlarını eğitmeli ve elbette düşman ordularıyla savaşmalısın. Hustle Castle Apk’yı, Apkgemisi.com sitemizden ücretsiz son sürüm olarak indirmeniz mümkündür.

Hustle Castle Mod APK

Hustle Castle Mod APK

Hustle Castle Son Sürüm Apk’nın dövüşleri basittir. Maceracılarınızı bir göreve göndermeden önce, ekipmanlarını hazırlamanız, mevcut en büyük silah ve zırhı seçmeniz ve ancak başladıktan sonra savaşa tanık olmanız gerektiğini unutmayın. Hustle Castle Mod APK kahramanlarınız kendi başlarına savaşıyor.

Hustle castle elmas hilesi

Orkları, ölümsüzleri ve diğer düşmanları yenerek oyunun arsasında ilerlersiniz. Bu, Hustle Castle: Fantasy Kingdom’ın sadece bir kısmı. Hustle castle apk’nın mod sürümünde elmas hilesi bulacaksınız. Çeşitli odaları yönetebileceğiniz ve geliştirmek istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz kalenizde daha fazla zaman geçireceksiniz. Kaleden, tüm sakinlerinizi de yönetebilirsiniz.

Hustle Castle APK Yükle
Hustle Castle APK Yükle

Hustle Castle: Fantasy Kingdom RPG unsurları ile keyifli bir strateji oyunudur. Family Guy ve American Dad gibi popüler yetişkin çizgi filmlerine benzer muhteşem görseller ve karakter tasarımları sunar.

Yenilikler

Hustle Castle Son Sürüm Apk

Orkları, ölümsüzleri ve diğer düşmanları yenerek oyunun arsasında ilerlersiniz. Bu, Hustle Castle: Fantasy Kingdom'ın sadece bir kısmı. Hustle castle apk'nın mod sürümünde elmas hilesi bulacaksınız.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir