Hunter Assassin Mod Apk Son Sürüm

1.81.0

Sıkıntıdan kurtulmanıza ve mutluluğunuzu artırmanıza yardımcı olacak hızlı bir oyun mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, Hunter Assassin adlı en iyi Aksiyon-Macera android oyununu oynamalısınız. Android ve iOS dahil olmak üzere üç farklı işletim sistemi için de tasarlanmış esnek bir android oyunudur.
APK indir
4.3/5 Oylar: 2,859,282
Geliştirici
Ruby Game Studio
Sürüm
1.81.0
Güncellendi
Feb 2, 2023
Gereksinimler
4.4
Boyut
128 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hunter Assassin Mod Apk

Sıkıntıdan kurtulmanıza ve mutluluğunuzu artırmanıza yardımcı olacak hızlı bir oyun mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, Hunter Assassin adlı en iyi Aksiyon-Macera android oyununu oynamalısınız. Android ve iOS dahil olmak üzere üç farklı işletim sistemi için de tasarlanmış esnek bir android oyunudur.

Yakın zamanda Ruby Gaming Studio tarafından üretildi ve bir yıldan kısa bir sürede 100 milyondan fazla kez indirildi. Harika değil mi? Avcı Suikastçının verdiği özellikler bu parlaklığın sebebidir. Bir suikastçıyla başlayan ve başkalarını uyarmadan her düşmanı öldürmenizi gerektiren, zengin özelliklere sahip bir android oyunudur. Ayrıca, başka bir ordu gelmeden önce hızlı bir şekilde kaçmalı ve saklanmalısınız.

Hunter Assassin Mod Apk
Hunter Assassin Mod Apk

Hunter Assassin Apk İndir

Bu oyunun en önemli avantajı, harika bir şekilde inanılmaz miktarda eğlencesidir. Yalnız olduğunuzda, örneğin bir trende, ihtiyacınız olan tek şey neşe. Yani Hunter Assassin, 500’den fazla zor seviye ile sizi şaşırtmak için burada.

Ayrıca, bu oyunun her seviyesinde zorluk aynı anda artacak ve karakterleri birkaç değerli taşla yükselterek bundan kaçınabilirsiniz. Yani elmaslarınız bittiyse ve zor aşamalardan sıkıldıysanız Hunter Assassin MOD apk’mızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Hunter Assassin’in çeşitli avantajlara sahip özelleştirilmiş bir sürümüdür.

Hunter Assassin Apk Son Sürüm

Hunter Assassin Apk Son Sürüm

Hunter Assassin, son on yılın en etkileyici ürünü ve adı her oyuncunun dilinin ucunda. Milyonlarca günlük aktif kullanıcısı var ve binlerce günlük hayranı ile popülerlik kazanıyor. Bununla birlikte, birçok Hunter Assassin oyuncusu aynı karakterlerden bıkmış ve binlerce değerli taşa mal olan premium karakterleri karşılayamamıştır. Ama şimdi oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi. Artık elmaslarınızı çoğaltmak için reklam izlemenize gerek kalmayacak, elmas biriktirmek ve premium karakterler satın almak için yüzlerce gün harcamanıza gerek kalmayacak. Burada olduğunuza göre size Hunter Assassin MOD apk’sını vereceğiz. Bu, favori oyunumuzun aşağıdakileri içeren değiştirilmiş bir sürümüdür.

Ninja Assassin, Avcı Suikastçı oyunundaki en güçlü karakterdir, çünkü hız ve sağlık dahil en iyi yükseltmelerin hepsine sahiptir. Ancak krizin bir sonucu olarak Ninja Assasin VIP üyeliği ile kapana kısılır, bu da Ninja Assassin ve +% 100 elmas oynamak için her hafta 6,99 dolar harcamanız gerektiği anlamına gelir. Ancak Hunter Assassin MOD apk’sını yükledikten sonra, reprodüksiyonumuz bu canavar karakterini ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz kilidi açılmış bir VIP modu içerdiğinden bu kadar para ödemeniz gerekmeyecek.

Hunter Assassin çevrimdışı bir android oyunudur, ancak çift elmas ve karakter yükseltmeleri gibi tüm mükemmel özelliklerini kullanmak için interneti etkinleştirmeniz gerekir. Bu internet, bir dizi can sıkıcı çevrimiçi reklamın kapısını açar. Ancak endişelenmeyin, Hunter Assassin MOD APK tamamen reklamsız bir android oyunudur, bu da artık tüm yükseltmelerin, premium karakterlerin ve ödüllendirici etkinliklerin tek bir saniye kesintiye uğramadan keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Yenilikler

Ayrıca, bu oyunun her seviyesinde zorluk aynı anda artacak ve karakterleri birkaç değerli taşla yükselterek bundan kaçınabilirsiniz. Yani elmaslarınız bittiyse ve zor aşamalardan sıkıldıysanız Hunter Assassin MOD apk'mızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Hunter Assassin'in çeşitli avantajlara sahip özelleştirilmiş bir sürümüdür.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir