Hungry Shark World Apk Son Sürüm

4.8.2

Hungry Shark World Apk, bu oyun önceki Hungry Shark Evriminin geliştirilmiş bir versiyonudur. Bu, Google Play Store'dan ücretsiz olarak alabileceğiniz basit bir Android oyunudur ve 3D simülasyon görselleri,
APK indir
4.4/5 Oylar: 2,077,940
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Sürüm
4.8.2
Güncellendi
Aug 8, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hungry Shark World Apk

Hungry Shark World Apk, bu oyun önceki Hungry Shark Evriminin geliştirilmiş bir versiyonudur. Bu, Google Play Store’dan ücretsiz olarak alabileceğiniz basit bir Android oyunudur ve 3D simülasyon görselleri, artan köpekbalığı türleri ve karmaşık oyun ayarları ile şaşıracaksınız.

Hungry Shark World Apk Son Sürüm İndir

Ayrıca, geçen seferki gibi, size en büyük oyun değişiklikleriyle tamamlanan bu Hungry Shark World Apk oyununun değiştirilmiş bir baskısını sunuyoruz. Tamamen kilidi açılmış köpekbalığı türlerine ve hepsini eklentilerle satın almak için sonsuz paraya şaşıracaksınız. Bu yüzden açlıktan ölmeyi bırakın ve oynamak için Hungry Shark World MOD apk’yi indirin.

Hungry Shark World Apk Son Sürüm

Hungry shark apk

Sonsuz oyunlar, tüm zamanların favorilerimdir, çünkü yeterli oyun seçeneğine sahip olduktan sonra bile asla durmazlar. Hungry Shark World apk indir, tüm harika oyun özellikleriyle sonsuz bir oyun modu sağlayan böyle bir Android oyunudur. Hungry Shark Evolution, sadece yüzlerce ateşli oyuncuyu sıkan sınırsız mod üzerine inşa edildi.

Hungry Shark World Apk

Kurulum sorunları hakkında endişelenmeden hemen hemen tüm Android telefonlar için Hungry Shark World’ü indirebilirsiniz. Okyanusta hayatta kalmak için diğer küçük balıkları, insanları ve kısa boy köpekbalıklarını tüketen gerçek bir köpekbalığını çoğalttığınız basit bir Android oyunudur! Yapmanız gereken tek şey, bu Köpekbalıklarına sürekli avlarında yardım etmek ve geniş açık ortamlara maruz kalmaktır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir