HotspotShield VPN Apk

9.8.0

Hotspot Shield is the fastest* VPN for streaming and secure access! Regardless of whether you are at home or on the go, you can get a secure internet connection and stay safe while online. Plus, it couldn’t be easier to use. In just one click, you can hide your IP, unblock websites safely, encrypt the traffic, and access any site or app without restrictions. With Hotspot Shield, you can now browse, stream and game while staying private and secure online even under public WiFi hotspot.
APK indir
3.6/5 Oylar: 1,529,934
Geliştirici
Pango GmbH
Sürüm
9.8.0
Güncellendi
Sep 15, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

HotspotShield VPN Apk İndir

Hotspot Shield, internet bağlantınızı yayınlamak ve güvence altına almak için en hızlı HotspotShield VPN Apk. İster evde ister yolda olun, güvenli bir internet bağlantısı edinebilir ve çevrimiçiyken güvende olabilirsiniz. Ayrıca, kullanımı gerçekten basittir. Tek bir tıklama ile IP adresinizi gizleyebilir, web sitelerinin engelini güvenle kaldırabilir, iletişimleri şifreleyebilir ve herhangi bir web sitesine veya uygulamaya sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Hotspot Shield sayesinde artık herkese açık bir WiFi bağlantısı kullanırken bile özel ve güvenli çevrimiçi kalırken sörf yapabilir, yayın yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Neden Hotspot Shield’ı Kullanıyorsunuz?

Genel Wi-Fi kullanırken IP adresinizi maskeleyerek ve gizlilik ve güvenliğin keyfini çıkararak çevrimiçi etkinliğinizi koruyun. Wi-Fi güvenliğinizi ve gizliliğinizi koruyun. Ücretsiz veya sınırsız: Temel özellikleri ücretsiz kullanın veya küçük bir ücret karşılığında Premium’a abone olun.

Müşteri Desteği: Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin ve mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy’si 800 milyondan fazla kez indirildi ve Forbes, CNET, CNN ve New York Times’da göründü.

Kötü amaçlı yazılım ve Kimlik Avı Koruması: Hotspot Shield, zararlı yazılımlardan kaçınmanıza ve en iyi internet güvenliğine sahip web sitelerinin engelini kaldırmanıza olanak tanıyan yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması ile birlikte gelir. VPN’e bağlanın ve şüpheli bir web sitesini ziyaret ederseniz Hotspot Shield sizi bilgilendirir.

Yenilikler

Introducing "always-on" mode and a kill-switch feature. Also several UI improvements.
We’re always working to improve Hotspot Shield with bug fixes and optimizations. Whenever we add awesome new features, we’ll let you know!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir