Home Street Apk Para Hilesi – Son Sürüm

0.43.5

Enjoy sim or house design games? Love to build, design or renovate your own dream home?
APK indir
4.3/5 Oylar: 462,283
Geliştirici
Supersolid
Sürüm
0.43.5
Güncellendi
Sep 23, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Home Street Apk

Home Street Apk Para Hilesi, iç tasarımı, görev etkinliklerini ve en sevdiğiniz sosyal ağları tek bir pakette birleştiren harika bir video oyunudur. Bu sefer sıfırdan bir karakter oluşturacaksınız. Onun hakkında bildiğimiz tek şey, yaşlı teyzesinin evini miras aldığıdır. Amacınız ideal evinizi yaratmak ya da teyzenizin size bıraktığı evi yenilemek.

Home street apk mod 2022

Eşyalarınızı mobilyalara yetecek kadar biriktirmek için satmalısınız. Bu şekilde, yarattığınız karakter, ısmarlama resimler yaratabilen, nefis hamur işleri pişirebilen, bahçesinde bol miktarda sebze yetiştirebilen, dokuma, tasarım, ağaç işleme, şarkı besteleme ve çok daha fazlasını yapabilen gerçek bir Rönesans adamı haline gelir.

Home Street Apk

Home street apk para hilesi indir

Seviyelerden geçerken, daha fazla dekor parçası, kostüm ve atölye çalışması kullanılabilir hale gelir ve mallarınızı satmak için size daha fazla olanak sağlar. Ayrıca yeni tanıdıklar edinebilir, onları evinize davet edebilir veya ziyaret edebilirsiniz. Home street apk’nın mod sürümünde para hilesi özelliği vardır.

Ayrıca onlarla etkileşime girebilir ve daha sonra evinizde yükseltme olarak tezahür edecek derin arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra, yerel mahalleye katılabilir ve ödevler ve komisyonlar alabilirsiniz.

home street apk para hilesi, harika grafiklere ve gerçekten eğlenceli bir dinamiğe sahip gerçekten ilgi çekici bir oyundur.

Yenilikler

*Storybook Home - decorate your home with enchanted decor, fit for a fairytale! *Halloween Party - dress up, decorate and let's go trick or treating! *Falling Into Fun - Celebrate all things autumn with the newest items

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir