Hills of Steel Hile Apk Son Sürüm – Sınırsız Para

5.2.0

Macera oyunları gelenekseldir, ancak Hills of Steel 50 0 Mod APK, aynı anda birkaç oyun türüyle heyecan verici bir oyun deneyimi yaşatacak şekilde ayarlanmıştır. Heyecan verici Android oyunlarının gerçek bir hayranıysanız, bu oyuna ana oyununuz olarak sahip olmalısınız.
APK indir
4.3/5 Oylar: 345,394
Geliştirici
Superplus Games
Sürüm
5.2.0
Güncellendi
Feb 6, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
161 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hills of Steel Hile Apk

Hills of Steel Hile Apk güzel bir oyundur ve herhangi bir Android akıllı telefona ücretsiz olarak indirilebilir. Tamamen tepe tipi bir alanda oynamanız ve aracınızın devrilmesini önlemeniz gereken aynı tasarlanmış Android oyunudur. Ancak, bu basit oyun içinde, siz ordu tanklarısınız ve tanklarınızı kontrol ederken rakip tankları öldürmeniz gerekiyor. Endişelenmeyin, sizin için zor olmayacak çünkü premium tanklara ücretsiz erişmek için oyunun değiştirilmiş bir versiyonu olan Hills Of Steel MOD APK’yı indirebilirsiniz.

Hills of Steel apk elmas hilesi

Günümüzde hepimiz sanal Android oyunlarında otomobilleri kullanmayı seviyoruz, bu yüzden hepimiz tepe tırmanma Yarışını takdir ediyoruz. Bununla birlikte, basit bir araçla Tepeye Tırmanmanın ötesine geçmek istiyorsanız Çelik Tepeler gereklidir. Hills of Steel apk elmas hilesi bir tepeye tırmanmanız ve tanklarınızı yönetmeniz gereken Android oyunuyla aynı kullanıcı arayüzü.

Ancak bu oyunda rakiplerinizi de yenmelisiniz. Mükemmel bir oyun kullanıcı arayüzüne ve harika geliştirici desteğine sahip bu oyunda yüzlerce tankın keyfine varacaksınız. Milyonlarca günlük Android oyuncusu ile tanınmış bir Android oyunudur ve bunu çeşitli oyun amaçları için kullanabilirsiniz.

Hills of Steel apk Son Sürüm

Ayarların veya araç sınıflandırmalarının çeşitliliği, herhangi bir araba Yarışı veya yol tutuş oyununun önemli bir bileşenidir. Benzer şekilde, Hills of Steel apk Son Sürüm size nakit olarak alabileceğiniz ve en heyecan verici oyunu deneyimleyebileceğiniz 40’tan fazla güçlü tank sunar. Şu anda bu oyunu oynayabilir ve kule, orakçı, barakuda, atlas, kuşatma, mamut ve efsanevi Akrep ve Kong gibi ikonik tankları deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca, tüm bu tankları ve derileri mücadele etmek zorunda kalmadan deneyimlemek istiyorsanız, Hills Of Steel MOD APK’yı indirebilirsiniz! Bu, herhangi bir zor oyun gerektirmeyen veya nakit ve elmasa aç olmayan versiyondur. Aksi takdirde binlerce jetona mal olacak ücretsiz tanklar ve yükseltmeler almak için indirin.

Hills of Steel 50 0 Mod APK

Macera oyunları gelenekseldir, ancak Hills of Steel 50 0 Mod APK, aynı anda birkaç oyun türüyle heyecan verici bir oyun deneyimi yaşatacak şekilde ayarlanmıştır. Heyecan verici Android oyunlarının gerçek bir hayranıysanız, bu oyuna ana oyununuz olarak sahip olmalısınız. 1V1, 2v2, Kışlık Giyim, Yaz Ortası Giyim, Tatlı Saldırı, Orman Devriyesi, Ay Kırıcı, Mars istilacı ve Boss Rush dahil olmak üzere mevcut en iyi oyun modlarına sahiptir.

Çoğu oyun türü hala sınırlıdır ve binlerce jeton harcamadığınız sürece bunlara erişemezsiniz. Ancak yine de below the hills of Steel MOD APK’yı indirebilir ve aynı içeriğin keyfini ücretsiz çıkarabilirsiniz! Yani, Hills Of Steel MOD APK, tüm tek oyunculu ve çok oyunculu oyun modlarını özgürce oynamanıza izin veriyor.

Yenilikler

Hills of Steel Hile Apk güzel bir oyundur ve herhangi bir Android akıllı telefona ücretsiz olarak indirilebilir. Tamamen tepe tipi bir alanda oynamanız ve aracınızın devrilmesini önlemeniz gereken aynı tasarlanmış Android oyunudur. Ancak, bu basit oyun içinde, siz ordu tanklarısınız ve tanklarınızı kontrol ederken rakip tankları öldürmeniz gerekiyor. Endişelenmeyin, sizin için zor olmayacak çünkü premium tanklara ücretsiz erişmek için oyunun değiştirilmiş bir versiyonu olan Hills Of Steel MOD APK'yı indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir