Hello Neighbor Apk

1.0

Hello Neighbor Apk, bodrumunda sakladığı korkunç sırları keşfetmek için komşusunun evine gizlice girmeye çalışan bir genci oynadığınız birinci şahıs korku ve hırsızlık oyunudur.
APK indir
4.0/5 Oylar: 458,826
Geliştirici
tinyBuild
Sürüm
1.0
Güncellendi
Jun 19, 2022
Gereksinimler
6.0
Boyut
34 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hello Neighbor Apk Son Sürüm

Hello Neighbor Apk, bodrumunda sakladığı korkunç sırları keşfetmek için komşusunun evine gizlice girmeye çalışan bir genci oynadığınız birinci şahıs korku ve hırsızlık oyunudur. Tabii ki, komşunuz mahremiyetine değer verir ve izinsiz girerseniz rahatsız olur. Hello Neighbor Apk’nın 2022 yılı son sürüm oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

Hello Neighbor Apk indir

Hello neighbor apk tüm bölümler açık

Merhaba Komşu, bu türdeki diğer oyunlarla aynı kontrollere sahiptir. Hareket kontrol çubuğu ekranın sol tarafında, eylem düğmeleri ise sağ taraftadır. Atlayabilir, çeşitli öğelerle etkileşime girebilir, çeşitli araçlarla başa çıkabilir ve benzer görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Hello Neighbor Apk nın tüm bölümleri açık oyunu oldukça rağbet görmektedir. Ancak sizden uygulamanın bir üst versiyonu için ücret taleb edebilir.

Hello Neighbor Apk

Hello neighbor apk hile

Kahramanınız, bir top aramak için mahalleyi dolaşarak maceraya başlar. Komşunuzun evine girip şüpheli hareketlerini gözlemlemeniz uzun sürmez. Ondan sonra, komşunun evine girmeye çalışmalısın ve seni yakalamadığından emin olmalısın.

Hello Neighbor indir

Hello neighbor apk indir

Merhaba Komşu, gerçekten dramatik ve rahatsız edici bir oyun deneyimi sunan çok eğlenceli bir korku ve hırsızlık oyunudur. Oyun ayrıca çok şaşırtıcı görsellere ve harika bir prodüksiyona sahip.

Yenilikler

Bugfixes and stability improvements

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir