Helikopter Saldırısı 3D Apk

1.2.3

Sen, silahlı kuvvetlerin bir helicopter pilotusun ve topraklarımızı, hava ve su hudutlarımızı korumak için göreve çağrıldın. Helikopterin kontrolü send eve güçlü makineli tüfekler super isabetli misiller, yüksek patlayıcılı roketler ve daha fazla silahı kontrol edeceksin. Düşman saldırılarına karşı savaşacak, ağır mermi yağmuru altında ordunu koruyacak, kaynakları yağmalayacak ve kahraman bir pilot olmak için ekipmanların seviyesini artıracaksın. Unutma, senin güvenliğin her şeyden daha da önemli!
APK indir
4.4/5 Oylar: 817,280
Geliştirici
Candy Mobile
Sürüm
1.2.3
Güncellendi
25 Ağu 2021
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Helikopter Saldırısı 3D

Helikopter Saldırısı apk veya diğer bir adıyla Gunship Strike, bir savaş helikopterinin kontrolünü ele geçirdiğiniz ve yerden, denizden ve havadan size saldıran bir düşman sürüsü ile savaştığınız bir 3D aksiyon oyunudur. Neyse ki helikopteriniz iyi silahlanmış durumda. Helikopter Saldırısı 3D Apk ile sınırsız atış deneyimi yapacaksınız.

Helikopter Saldırısı 3D

Helikopter saldırısı oyunu

Gunship Strike’ın kontrol şeması oldukça zordur, çünkü cihazın hareket sensörünün yanı sıra iki elinizi de kullanmanız gerekir. Helikopterin eğimi hareket sensörü tarafından kontrol edilirken, dokunmatik kontroller helikopteri manevra yapar ve tüm silahlarınızı ateşler. helikopter saldırısı 3d apk oyun indir club gibi mod sürümünü sitemizden indirmeniz mümkündür.

Helikopter Saldırısı 3D hile Apk indir

Helikopter saldırısı 3d apk hile

Görevler arasında kazandığınız parayı yeni silahlar satın almak ve helikopterinizi değiştirmek için harcayabilirsiniz. Aralık. Helikopter saldırısı 3d apk indir ile düşmanı yok etmek harika bir fikir. Gunship Strike 40’tan fazla seviye içeriyor ve ilk olanlar kolay görünse de, siz ilerledikçe daha da zorlaşıyorlar. Helikopter saldırısı oyununun hile versiyonunu sitemizde bulacaksınız.

Helikopter Saldırısı 3D Apk

Helikopter Saldırısı 3D Hile Apk İndir

Gunship Strike, dokunmatik cihazlarda bulunan tüm yetenekleri ustaca kullanan mükemmel görsellere sahip gerçekten eğlenceli bir helikopter oyunudur. Oyunda sınırsız mermi isteyen kullanıcılar için Helikopter Saldırısı 3D Apk’nın hile sürümü indirme linkinde vardır.

Yenilikler

v1.2.1: Fixed no sound FX issue in the last update. Thanks.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir